Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hollanda'ya kök söktürdüğümüz falan yok... Sadece taktik savaşından galip çıkan Türkiye oldu.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Ben fatih terimin "Robben yoktu , adil olsun diye Ardayı oynatmadık" açıklamasını çok saçma buldum.Bu ne saçma bişey ya.Onlar arda olmasaydı robbeni oynatmıycakmıydı?Bence yenememizin en büyük sebeplerinden biri Arda'ydı.

• Ben fatih terimin "Robben yoktu , adil olsun diye Ardayı oynatmadık" açıklamasını çok saçma buldum.Bu ne saçma bişey ya.Onlar arda olmasaydı robbeni oynatmıycakmıydı?Bence yenememizin en büyük sebeplerinden biri Arda'ydı.

Arda cezalı değilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bugün Moussa Sow'un basına verdiği demeçlerde, ''Erdoğan'ı seviyorum'', ''beni arar, muhabbet ederiz'' ve ''Türkiye'de kesinlikle ırkçılık yok'' gibi, ülkemiz hakkında yaptığı açıklamalar yüzünden eleştiren kişi, bakın çok net söylüyorum, aptaldır. Türkiye hür bir ülkedir, halkıda hürdür. Türkiye'de yaşayan herkes hürdür, Türk olması, dinin İslam olması, renginin siyah yada beyaz olması bakılmaksızın. Moussa'da istediğini der, istediğini demez. Sever, sevmez, açıklamalarına katılır, katılmazsın ama bu adam istediğini deme hakkında sahip. Çünkü ülkemizde düşünce özgürlüğü var.

• ''Ukrayna'nın Uzhgorod takımı teknik direktörü Vyacheslav Grozny, yaptığı açıklamada, Radchenko'nun sezon sonuna kadar kendilerinde oynayacağını daha sonra da Fenerbahçe'ye katılacağını ifade etti. Grozny, "Radchenko, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı. Biz de onun bu durumunu bilerek kadromuza kattık." diyerek transferi bir yönden resmen açıklamış oldu. Fenerbahçe'nin geçtiğimiz günlerde U21 Takımı ile denediği Radchenko'yu beğendiği, sezon sonuna kadar form tutması için Uzhgorod'a gönderdiği belirtildi.''

• http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28589667.asp

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi sitesinden yaptığı açıklama ile Mircea Lucescu haberlerini yalanladı.

Son dönemde özellikle Romanya ve Ukrayna basınında çıkan "Lucescu Fenerbahçe'ye gidecek" haberlerine Fenerbahçe'den açıklama geldi. Resmi site aracılığı ile yapılan açıklama şöyle;

"Daha önce resmi olarak yalanlamamıza rağmen, son dönemde ulusal ve yabancı basında Rumen teknik direktör Mircea Lucescu ile kulübümüzün görüştüğüne ve anlaştığına dair, ısrarla aynı haberler yer almaktadır.

Kamuoyunun söz konusu yalan haberlere itibar etmemesini rica ederiz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"

• Batmış Galatasaray kurdan bile satmadı
    Hisse satarak aş gelirlerini maaş ve primlerde harcamak suçmuş diye duydum.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein