Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dizi ve filmler ile ilgili her türlü yorumlar, tartışmalar ve tavsiyeler bu konu altından yapılacak.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• The Walking Dead > 8 şubatta 9. bölümü yayınlanacak. Bu dizi için birşey söylenemez. Umarım 10 sezondan fazla sürer.
    The 100 > Herşey güzel ama herşeyden biraz eksik. Neticede çok güzel bir dizi. :) 21 ocakta 9. bölümü var. Bekliyorum. :)
    Revolution > Bu kadar harika fikiri 2. sezondaki senaryo ile mahvetmek J.J.Abrams'a yakışmadı. Dizi 2 sezonunda 7,5 milyon seyirci ortalaması almış. Bu kanal tarafından düşük bulunduğu için dizi kaldırılmış. 7,5 milyon. Vay be... :S
    Continuum > Beklentimin olmadığı bir diziydi. Ama inanılmaz sardı beni. Ne yazıkki 4. sezonu final olacak.
    Under the Dome > Bu dizinin kitabıda var. Yaz aylarında yayınlanıyor. Hiç sıkılmadan izlenir. 3. sezonunu bekliyorum. :)
    Lost > Ne denir bu diziye? Diziye başladığımda umduğum finalı bulamadım ama birçok kişi diyorki "bir süre izlediğin birçok şeyden tat alamayacaksın."
    Benjamin Linus harika karakterdi. :) Adam diziye 2 bölümlüğüne imza atmış ama o kadar iyi oynamışki 3. sezondan itibaren regular olarak sözleşme yapmışlar. 6. sezonun finalinde bile olayların içinde kaldı. :)
    Person of Interest > Yeni başladım. Sebebi ise Lost dizisindeki Benjamin Linus karakterini oynayan Michael Emerson'dur. Burada da Harold Finch rolünde. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Person of Interest'in ilk sezonunda sıkılacağından eminim. Ama sakın bırakmak gibi bir hata yapma. 2. sezonda yerine oturmaya başlayan senaryo 3. sezonda iyice derinleşip sağlamlaşıyor. Şuan 4. sezonda ve her bölüm bomba :D
    Herkese tavsiye ederim :)

• Person of Interest'in ilk sezonunda sıkılacağından eminim. Ama sakın bırakmak gibi bir hata yapma. 2. sezonda yerine oturmaya başlayan senaryo 3. sezonda iyice derinleşip sağlamlaşıyor. Şuan 4. sezonda ve her bölüm bomba :D
    Herkese tavsiye ederim :)

Bunu diyen 3. kişisin. :)
    İlk başlarda sıkılıpta bıraksaydım Walking Dead ve Continuum'a burun kıran biri olurdum. :)

Albert Einstein

• buralar boş kalmış :D
    psikolojiniz sağlamsa bir sırp filmini tavsiye ederim herkesin kaldırabileceği film değil nedense benim hoşuma gitti film her ne kadar kimse sevmesede

• Filmle sinema eş anlamlı mı bilmiyorum ama yine de yazayım :D the fifty shades of grey var ama yaş tutmuyor :D yaşı tutanlara önerilir birçok sanatçı şarkı besteledi :D

• Filmle sinema eş anlamlı mı bilmiyorum ama yine de yazayım :D the fifty shades of grey var ama yaş tutmuyor :D yaşı tutanlara önerilir birçok sanatçı şarkı besteledi :D

benim dediğim filmin bildiğin adam öldürmesiz versiyonu sinemaya gidip para vermeye kıysam gitmek istediğin film ama abanmışlardır erotiğe fragmanında çok kötü işlere girişiyorlardı :D

• O yüzden yaş sınırı var o konuda son yılların en abartilisiymis bi de kadına şiddet var diye duydum ben :S

belki forumda yasaktır bilmiyorum ama zaten anlayan çıkmaz bdsm denen tür var malum sektörde yani kadına eziyet çektiriyorsun filan onlar var işte filmde :D yaşım valla tutuyor aşağımdaki sinemaya gelse gidicem yok allahın cezası mucize var anca

• belki forumda yasaktır bilmiyorum ama zaten anlayan çıkmaz bdsm denen tür var malum sektörde yani kadına eziyet çektiriyorsun filan onlar var işte filmde :D yaşım valla tutuyor aşağımdaki sinemaya gelse gidicem yok allahın cezası mucize var anca

Mucizeye gitmiştim genel olarak iyi ama arada bir midem bulandı bazı sahneleri çok gerçekçi yaptıkları için :D orduda var film de yaşımı sallayıp gidemem :D yapılan şarkıların klibi bile sapıkça film nasılsa artık :D