İstanbul'da Kar Başladı ! [Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İstanbul bu akşam çok sakin havada henüz tam olarak bulut yok ama gece saat 2-3den sonra bulutlanmalar oluşacak yavaş yavaş zaten Marmara Denizi'nin üzerinde birikmiş öbek öbek kütleler var ve eğer o bulutlar geceyarısına doğru İstanbul geneline gelirse sabaha karşı kar yağışıyla uyanabiliriz bilginiz olsun..

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Twitterda biri yazmış Bünyamin sürmeliye .@BunyaminSurmeli Kilyos taraflarında yoğun kar yağışı 15 dakika önce başladı Bünyamin Bey...

Einmal editiert, zuletzt von barbados ()

• Twitterda biri yazmış Bünyamin sürmeliye .@BunyaminSurmeli Kilyos taraflarında yoğun kar yağışı 15 dakika önce başladı Bünyamin Bey...

Kilyos tarafında yoğun kar mı var geceyarısı beklediğimiz yağışlar gelmis demek tamam o yagıslar birazdan avrupa yakasına dağılır ama kıyılarda ne kadar kar bırakır orasınıda kütleler İstanbul merkeze ulaştığı zaman anlayacağız şu an için İstanbul geneline kar gelecek demek imkansız görünüyor.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

karsever ugur

• O bulutçuklar birkaç saat sonra nümbuslara dönüşmesin :)) ilerleyen saatleri bekleyin istanbulun kuzey semtlerinde ve izmitte kar başladı bile.

inşallah inşallah bulutçuk olunca yağışta sürekli kesintiye uğruyor birleşsinler aralıksız yağsın tam yağsın istiyorum :D

• Boğaz hattı ve Sarıyer civarında kar var ,avrupa yakasında ise hava açık geçen seneki hadisenin aynısı gerçekleşiyor 2011 vakası yaşıyoruz resmen:((

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Boğaz hattı ve Sarıyer civarında kar var ,avrupa yakasında ise hava açık geçen seneki hadisenin aynısı gerçekleşiyor 2011 vakası yaşıyoruz resmen:((

sparus'un dediği gibi inşallah il geneline yayılır sabah saatlerine kadar

• sparus'un dediği gibi inşallah il geneline yayılır sabah saatlerine kadar

Zeytinburnunda oturuyorum şu an dışarıda çok keskin bir ayaz var havada küçük küçük bulutlar oluşuyor ama geceyarısı fazla bir yağış geleceğini düşünmüyorum rüzgar ise karayele döndü an itibariyle.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

karsever ugur

• Hani nerede kar yağıyor? Yarım saattir Ataşehir/Merkezde sadece çok hafif kar atıştırdı :([hr]
    TAMAM SÖZÜMÜ GERİ ALIYORUM :) ŞU AN BURADA HER YER BEYAZ... :)

Einmal editiert, zuletzt von yavuzsb ()

• Her er bembeyaz dedıgınız yerdede bızde neden yok ıstanbulda aynı yerlerdeyız yuh dıorum yıne alcak yerler kuru soguk cekıcek hep aynı yha degısen bı sey yok :(

• Her er bembeyaz dedıgınız yerdede bızde neden yok ıstanbulda aynı yerlerdeyız yuh dıorum yıne alcak yerler kuru soguk cekıcek hep aynı yha degısen bı sey yok :(

Televizyon da spiker konuşurken İstinye de yoğun kar vardı.
    Bilginize.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Üsküdar'dan güzel görüntüler yakaladım, yakın zamanda paylaşırım. Son derece etkili kar yağışı gözlemlendi. Yetkililer hazırlıksız yakalandı.

• Kilyosta inanılmaz bir ''Kar fırtınası ve gök gürültüsü var, Radara göre gece yarısı bir süpriz istanbulun genelinde etkili olabailcekmiş gibi gözüküyor... :yes: