Beiträge von Biloogle

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Bjk bu sene çok zayıf ekonomik nedenler vs istenilen transferler yapılamadı üst düzey forvet kaleci vs bu zayıf bjk kadrosunu mahalleden 11 halı saha alışkanlığı olan adam toplasak kafa kafaya oynarız dengi dengine yani o derece

Üstat sayfaya ancak girebildim, alıntını da şimdi gördüm.

Bu alıntından sonra önce Başakşehir'i, sonra da Fenerbahçe'yi yendik :D

Beşiktaş bu, sürprizi seviyor vesselam.

5 yıllık üyeyim, bu başlığı nasıl atlamışım hayret ediyorum.

Eski Beykozlu olsam da, orayla bağını koparmayan biri olarak bende buradayım :)

Evlilik, çoluk çocuk derken uzak kaldım denizden ama, bu kış nasip olursa önce istavrite, sonra da lüfer familyasına yürüyeceğim :)

Selamlar cümleten, rastgele !

Selamlar cümleten, yine bir kış sezonu öncesi buradayız hamdolsun :)

Semih hocam ellerinize sağlık, inşallah bol kar yağışı yaşar, mahsur kalacak düzeye geliriz :)

Kimsenin burnu kanamadan, efsane bir mahsur yaşam olur inşallah...

Hayırlı olsun.

Muallakta kalan sonuçlar paylaşıyorsunuz da adam birebir olanı söylemiş, tahminini tutturmuş işte.

Aralık ve Ocak ayının pasif geçeceğini, Şubat ayını beklemek gerektiğini söylemiş.

Nitekim tam olarak da böyle oldu. Hava_Forum hocam elinize, fikrinize sağlık.

Azlağ isminin havada kalması insanları meraka sevk ediyor olabilir ama şu adama minnet altındaymış gibi, maaşlı sigortalı elemanınız gibi davranmayın lütfen.

Beklenti, beklentiye giren kişinin sorumluluğundadır.

Her beklenti, her tahmin sunan kişiyi böyle asacak, hesap soracaksanız, tonlarca borsa,iddaa ve at yarışı tahmincileri var, onlardan başlayın.

3 yıldır aynı hikaye diyorsunuz, 4.yılda da buraya gelip inanmaya ve hesap sormaya devam ediyorsunuz.

Bu işlerden aylık 15-20 bin tl kazanan adamlar çözemiyor olayı, şurada gönüllü iş yapan adamları eleştirerek gerçekten ayıp ediyorsunuz.

Selametle.

3 yıllık evliyim, her sene eşimle beraber sistemlerin fos olmasını kahrolarak izliyorduk ve hamdolsun az önce mini bir kar topu oynadık :) rabbim herkese yaşatsın ya efsane gerçekten.

Semih hocam Beykoz adına konuşuyorum, bir daha düşün, Azlağ bu olmasın? rk23_kgigf-1238)

Allahım sana sonsuz şükürler olsun ya beykoz Gümüşsuyu yıkılıyor tipi var her yer bembeyaz. rk23_kgigf-123

Hep başkası yazar, ben imrenerek okurdum ama bu sefer bana da nasip oldu. Ankaralılar biraz da siz bu sayfaya gelin:D

Allahım goooollllrk23_kgigf-123rk23_kgigf-123

Beykoz Gümüşsuyu'na geldim daha sağlam alırım sistemi diye, tipi yağıyor kurban olduğum.

Allahım sana şükürler olsun, verdiğin şu güzelliğin şükrünü eda edebilmeyi nasip et bize.

Abi düzelene kadar komple kapatın işte şu forumu.

Böyle olunca ha geçti ha geçecek diye deniyor insanlar fakat cidden çok sinir bozucu bir hal aldı.

Şu saatte açılacak deyip komple kapatın.

Şu an açık olmasının bir anlamı olmadığı gibi, insanları da fazlasıyla geriyor.

Sadece 10 dakikada 12,9 C 'ye düştü.

Hızlı bir düşüş var gerçekten, insan hayret ediyor :)

Rabbime şükürler olsun.

Bende ortaçeşme . Bayagi beykozlu varmis 😁

Bende ortaokulu ziya ünsalda, liseyi de akbaba da okudum.

Gerçekten bayağı beykozlu var forumda.

Hoş ben evlendikten sonra Ümraniyeye taşındım ama gönlümüz Beykozda :)

Neyse başlığı kirletmeyelim, bir buluşma olursa seve seve katılırım.

Aslında bölgesel konu başlığı açma şansımız olsa iyi olur, aynı semtte olanların tanışması muhabbet etmesi açısından güzel olurdu.