Beiträge von Furkan Baba

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Modellere bakarak tahminci olamsazsın en fazla dansöz olursun burda var 2-3 tane adam doğru tahmin yapan övünmek olmasın ben bu sistem için konu açtım hafta sonu gelecek diye modeller olumsuz olsa bile bunu söyluyorum bu sistem gelicek :hfyeni (29):

Ben tahminci olma çabasında değilim dikkat edersen işi bilen abiler var diyorum onların tahminleri yer alsa sadece bilgi kirliliği olmaz herşey daha net olur bu kadar basit bence

Ya arkadaşlar abiler adminler sizcede gerçekten boş yorumlar yapılmıyormu ecmwf daha 144 lü saatlerdeyken ah gitti şöyle böyle diyenler 10 dkka sonra geliyo diye bağırıyor burda tahmin yapan güzel abilermiz işi gerçekten bilen abilermiz var beyler bilgi kirliliği yapıcagınıza yazmayın arkadaşım gerçekten yazmayın bilmeyen arkadaşlarda telaşa gelip onlar ayrı yazıyor ne biliyim bence bu konu herkese kapatılmalı sadece tahminlerine guvendiğimiz abilerimiz yorum yazmalı benimde fazla bi bilgim yok bilgi kirliliği etmektense kendı fikrimi kendim üretip burda işi bilen abilerin yazdıklarıyla tastıklesem bu bana yeter işinize karışmak gibi olmasın ama bence herkese kapatılsa çok daha iyi olur. !!!