Beiträge von bekirce78

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Öncelikle konu hayırlı olsun.Semih Üstad senelerdir takipteyim ve ayırt etmeksizin tüm yazıları okuyor ama bilgim olmadığı için pek yazmıyorum.Konu açıklaması sonunda yazdığınız Afrinde ve ülkemizin diğer bölgelerinde görev başında bulunanan MEHMETÇİK için söyledikleriniz duygulandırdı.Ben çiftçi çoçuğuyum ve bu dönemde ki yağışların kıymetini anlatmaya gerek yok zaten.Fakat Afrin harekatı başladığında hava soğuk ve yağmurluydu malumunuz.O bölgeye sevk edilen sağlıkçı arkadaşların ifadeleri'' hava çok soğuk aslerimiz çok üşüyor,dün 15 hipotermi vakası geldi '' dedi.Hal böyle olunca bende burada bulunan birçok arkadaşım gibi kar yağmadığını üzülürken duyduğum şeyler karşısında da düşündüm.Bu son sıcak hava dalgasının boş olmadığınını ve herşeyin bir sebebi olduğunu GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR olduğunu düşünüyor,saygılarımı sunuyorum.Rabbim askerlerimize güç kuvvet versin

Hocam sessiz ama sürekli takip ediyoruz.Kırıkkale yorum alırsam sevinirim.2004 te İstanbulda askerlik yapan ve o kişi yaşayan biriyim onuda eklemek isterim.Saygılar emeklerinize saglik.Çok basarilisiniz.