Beiträge von sharky

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

egri oturup dogru konusmak gerekirse foruma giren arkadasların bir cogunun temel amacı zaten kar

hava olaylarıyla ilgilenen arkadaslar mustesna ben denk gelmedim forumda sagnak yagıs varmı diyene

o nedenle hepimiz kendimde dahil olmak uzere kar bekliyoruz kıstan 87 dahil olmak üzere butun efsaneleri yasadım bizzat 2 yıldır yaz tadınca olunca insanların bu sekilde davranması normal dimi.

butun emegi gecen hocalarımızın arkadasların yuregine diline saglık gorunen koy klavuz istemez insAllah yanılan ben olurum sistem gelir hepimiz mutlu kısı kapatırız
    kalın saglıcakla 2019da gorusmek üzere.

bu kısıda bitirdik hayırlısıyla yaz sıcagını sevmiyen kar hastası biri olarak kısın bittiginemi yanayım benim mantıgımda kıs soguktur kardır yagmurdur bi tane sistem
    aldık oda tadı damagımızda kaldı kac tane sistem bekledik hepsi geliyomus gibi yaptı gitti 87 geliyor 1929 geliyo 2004 geliyo efsane geliyo derken kış bitti bendede siraze gitti
    85-87 hepsini yasamış biri olarak ben bu kıştan bişey anlamadım. emegi gecen hocalara selamlar saygılar hepiniz Allaha emanet olunuz..
    bi dahaki sene insAllah iyi bi kıs bol kar alırız.

semih hocam eline emigine saglik tahminlerin cikmasa bile bu tahminin hayali bile guzel bembeyaz bir istanbul.mevlam neyler eylerse guzel eyler yasiycaz gorucez.