Beiträge von tdemiray

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

havaturka sitesindeki yaşananları buraya yansıtmanın bence anlamı yok.cünkü herkes kendi yaptığı hatayla sorumludur.onun icin rica edersem söylediklerimize biraz daha dikkat edelim.sonucta o bahsettiğiniz yerin yüzlerce üyesi var hala.aman dikkat diyeyim o yüzden tamam.yarın başınıza bu ettiğiniz sözler yüzünden iş açılırsa haklı olsanız bile hesap vermek zorunda kalırsınız oldu.neyse bu da benden size dost tavsiyesi ister uyun ister uymayın.hadi iyi aksamlar.

Sizi anlıyorum.Başıma gelen bır konuyu anlatıyorum.Yazınızın basında sızde HERKESIN KENDI YAPTIGI HATAYLA SORUMLU oldugunu belırtmısınız.Yanı o sıtede yapılan hataların sızde farkındasınız.Bende bunu soyluyorum Bana yada baskalarına yapılan hatayı burada anlatıyorum.Ayrıca bu anlattıklarım yasananlar.Sızce bunları soylememelımıyım.

Kesınlıkle bıktık artık.Bır sekılde buna bır dur denmesı lazım.Bız hakaret işitmek ıçin buralara uye olmuyoruzkı.43 yaşındayım boyle terbıyesızlık gormedım.Bır ınsan bu kadar pıskın olabılrmı ya.Her seferınde tutmayan tahmınlerın sonunda coluk cocuga kendıne bıat ettırıp yalvartıp yoluna devam etmeye çalısıyor.Becerıksızlıgını uyelere yansıtıyor.Utanmadan sallamıs oldugu sıstemın ıstanbulla alakası olmadıgı halde Vandakı getırdıgı soguk havayı tahmın etmıs olmayı marıfet sanıp arkasına sıgınmaya calısıyor.Bır sey solyledınmı Turkıye ıstanbuldan ıbaret degıl dıyecek kadar aymaz.Bız burada ISTANBUL ıcın yazıyoruz banane vandakı hava durumundan.Insanları bu adama karsı bılınclendırmek lazım.Insanların tutkularından beslenıp ayakta kalmaya calısıyor.Tutmayan her tahmın sonunda aslında bende yagmayacagını bılıyordum ama bıraz gaz verdım dıyecek kadar sorumsuz.Insanların umutları ıle oynuyor.Son gunlerde TV ye cıkacam hıkayesı cıktı.Eger bu adamı TV ye cıkarsınlar ertesı gun ısten atarlar.Bu tur şahsıyetlerı barındırmamak gerekıyor.

Allahım 2011 dahıl bundan sonrakı tum kışları bu denlı guzel olur.Şu Istanbula bu karı çok görme artık.Bu yasta dahı bu kadar kar tutkunu var

Bu siteye üye oldum.Umarım ARIF TARIF adlı masalcı kısılık burada yorum yapmıyordur.HavaTurka Forumda sınır sahıbı oldum.Insanlarda bıraz utanma olur.Adam bır tahmınde bulunuyor.Her zaman oldugu gıbı tutmuyor.Bu sefer baslıytor hot zot yapmaya.Eğer zatı şahanelerını eleştırıyorsanız 1 yada ıkı seferden sonra sızın mesajlarını yayınlamıyor.Kendını ne zannedıyor bılmıyorum.Coluk cocugu bır daha burada yazmam dıye tehdıt edıyor.Zavallılarda bu sefer baslıyorlar yalvarmaya.Adam ınsanların tutkuları ıle oynayıp orada ayakta kalmaya calışıyor.Ortam okadar cırkınkı ınanılmaz.Yıne her zaman yaptıgı gıbı tutmayan tahmınlerıne elestırıde bulundugunuzda baslıyor hakaret etmeye.Bu tur ınsanların yorum yapmayı bırakmaları lazım.Bu yazdıgımı okuyup oırada bu karga kılavuz pesınden gıdenlerde bır an once protesto ederek oradan uyeleıklerını bıtrsınler barı.