Beiträge von Tolga Ispir

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Kayışdağ'da yoğun graupel yağışı var. Heryer bembeyaz, bol bol örtü olacak. :D

Yahu root günlerdir takip ediyorum seni....bu adam diğerlerinden daha pozitif düşünüyor diye....son mesajlarını okurken çok güldürdün beni....Allah iyiliğini versin !!! Kendine çekmişsin sistemi yağdırıyorsun oralarda....:D323
    zevkini çıkarıyorsun.....

Bırak birazda çocuklar tatmin olsun....Günlerdir ağzından çıkan kelimeler ile teselli oldular....
    Neyse bu sistemi sizin oralar yaşasın...bizim buralarada artıklar kalır umarım....

Kendi sahanda 2-0 dan yenik duruma düşebilecek duruma düşen bir takım...Ezeli rakibinin puan kaybetmesi sonucunda teselli oluyor ise o takıma yazık derim ben.....Bu dakikadan sonra kimse şampiyonum diyemez....Her takım mutlaka puanlar kaybedecek....Beşiktaş bu sene şampiyonluğu hakeden taraf olsa bile işleri çok zor....O kadar maç yoğunluğunu götürebilecek deneyimli oyuncular çok az takımda....Hel club brugge geçilir ise... ( İNŞALLAH ) diğer turda çok daha iyi ve zor rakip ile zor maçlara çıkacak.....Sonuç olarak çok yıpranacaklar.....Galatasaray desen 5 futbolcu hariç diğerleri floryanın kapısından giremeyecek adamlar.....Muslera - Chedjue - Semih-Selçuk- Sneijder.....Trabzon desen halen kendi etrafında horon tepiyor....( Belki seneye 10 futbolcu daha alır ise ) .....Fenerbahçe ise haftaya Beşiktaşı yenerek yarışın içinde olacak....Bu lig son 2-3 haftaya kadar böyle devam edecek...Boşuna kimse Şampiyonluk havasına girmesin....Yoksa üzülürler...Uzun yıllar sonra ilk defa 3 takım Şampiyonluk yarışında devam ediyor....Milyon dolarların bulunduğu bu piyasayı kontrol edenler bu ligin bu şekilde gitmesi için mutlaka el atacaklardır....Ve sonuç olarak az puan kaybeden takım ipi göğüsleyecektir.... saygılar...

banlanmasi gereken biri varsa oda sensin. Hakaretlere bak yaw. Degerli yoneticiler bu arkadas noktali kufur yapti. lutfen ilgilenirmisiniz

Pendikcii kardeşim....
    Eğer yaş olarak benden küçüksen sana bir abi tavsiyesi.....yaş olarak büyüksen, senden bir kardeşin olarak rica ediyorum....
    LÜTFEN ARTIK BURADA ALLAHIN AŞK'INA YORUM YAPMA....
    Gerçekten senin sinirsel bozuklukların olabilir diye düşünüyorum....kendi kendine paranoyaklık yapıp,insanlara Histrionik kişilik bozukluluğunu belli ediyorsun....Genelde ergenlik yaşların'da belirgin olan bu rahatsızlık ,tabiii genç isen normal senin yaşdakiler için....
    Eğer insanların seninle ilgilenmesini ve takdir etmesini istiyorsan farklı açıdan yaklaşmanı sana tavsiye ederim....
    Ayrıca senin tahminlerini inan bana kayda değere alan çok az sayıda bu işlere uzak ,bilmeyen arkadaşlar vardır....
    İstanbul'da doğup büyümüş birisi olarak buranın havasınıda karısını da çok iyi bilirim....
    İstanbu'un çoğu yerinden kar ve tipi haberleri hatta cm olarak ölçülmüş haberler ve resimler aldım.....
    Bugün sen İstanbul da bu sistem fos ve berbat çıktı dersen bir kere daha düşünmeni tavsiye ederim.....Tabii ki Efsane gibi bir sistem değildi.....Fakat küçümsenmeyecek kadar kısada olsa yağış ve soğuk oldu....Doğa olayları değişkenlik gösterebilir....O geçtiğimiz günlerde bazı sahil kısımlarında ve bir kaç yerde yeteri kadar kar yağmadı....Gayet normal.....Sana bir örnek vereyim...1987 kışında istanbul'da biz kardan evler yaparken ve yollarda insanlar kayak malzemeleri ile işe giderken,sahilde deniz kenarları buz tutmuşken,o efsane sistemde 100 km ötemizde tuzla - kocaeli izmitte sadece lokal yağışlar olmuştu....
    Bu sene stratosfer çok ısındığından ve bu ısınmanın sibirya ve kutup bölgelerini etkileyeceğinden kış bizim için çok hayırlı geçebilir....
    Dediğim gibi burada yorum yapacak isen ve yorumlarına saygılı olunmasını istiyorsan başkalarının yorumlarında muhalefetcilik yapmayıp kendi fikirlerini sunarsın...
    Şunuda belirteyim forum da fazla yazmam...takip ederim....beni bile rahatsız ettiysen..... bir kere daha düşün derim sana....

Kal Sağlıcakla....:beer_smile:

Sistemin geç girmesi bazı kesimle de beklenilen ve hayal edilen yağışların altında kalmış olabilir....Şahsım olarak 2 günlük yağış boşa gitti derim...

Yinede çoğu yer beklenildiği gibi 1,5 günlük yağışlar ile beyaza büründü...

2015 yılına daha yeni girdiğimiz bu dönemlerde yakaladığımız bu sisteme şükretmek gerektiğini düşünüyorum....akabinde daha maça yeni başladık....son düdük çalınana kadar daha çok gol haberleri alırız....

Not: Lütfen burada bizlere bilgilerini aktaran ve ve paylaşan arkadaşlara saygısızca yorumlardan uzak durmanızı rica ediyorum....

Memnun olmayan var ise yapacağı çok basit..... ( sadece bir tıklama )İnsanları saygısızlık yaparak karalamaya gitmek acizliğin göstergesidir....

Güveniyorsan kendine yaparsın bir forum,yazarsın düşüncelerini....

Kendimi örnek vermek gerekirse işimin yoğunluğu bakımından sizin kadar takip edemesem de,takip ettiğim bilgiler,yazılar ve düşünceler ile kendimden genç arkadaşlar dan fransız kaldığım konulara daha meraklı gözlerle bakıyor,daha da ileri gidip kendi yorum ve düşüncelerimi usulünce katıyorum....

Bu forumun başarı yüzdesi zaten düşerse bende takip etmeyi bırakırım...

Bütün sistemler bizimle olur inşallah bu kış mevsiminde....

Sağlıcakla kalın...:4722

beyler efsane semih neden hala istanbul kara gömülecek diye mesajlar atıyor bilmiyorum ama öyle bir şey olmayacağı çok açık. anladığım kadarıyla sadece yoğun kar olacak deyince ilgi topladığını gördüğü için hala bu yönde mesajlar atıyor.

daha önce doğru tahminler yapmış olabilir ancak bana göre reytingin düştüğünü anladı, sistem de nasıl olsa bitiyor, kendisi son reytinglerin peşine düşmüş. takdir sizin ama inanmayın hayal kırıklığı yaşarsınız, az miktarda yağacak ve bu akşam kar istanbulu terk edecek.

saygılar.

Oğlum allah aşkına 2 rekat susun artık....yorum yapmayın...
    Gidin beyaz örtünün,kar yağışının zevkini çıkarın....
    Adamın fikrine saygılı ol ve sessiz kal....kar yağacak kopacaksını dedi....yoldan çıktı istanbuzzzz.....
    daha ne olsun be canım kardeşim....

Semih sen neyin peşindesin kardeşim
    bu olumsuz konuşanları kafana takmıyorsundur umarım....
    bırak cvp bile verme....
    yönetici arkadaşlar da bu kadar olumsuz negatif ve sinir bozucu adamlara ne kadar katlanacaklar merak ediyorum...saygısızca edilen laflar sanırım gözden kaçırıldı....
    semih !!! biz senin ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz,inanıyoruz ve saygı gösteriyoruz...