Beiträge von rallyci

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

subat 15 20mi haziran 10 diyelim bu ne.sanssizliktir böyle kisin 2ayi var ocak subat hadi 5 5sina kadar olsa.neysede 15 20 sine kadar sistem. gelecekde boyle kirinti serpinti .. yemisim gelen sistemi adini etmeye bile degmez martta.yagan kar 90yasinda piyango cikmasi gibidir sabah yagar ertesi gun kalkar kalkmasa.bile orta akdeniz hücum edip .yer bitirir.. ya eskiden 1haftaya bi sistem.inerdi 2ay kar yerde kalirdi eadagda kar kalktimi.yaz.geldigini. ancak anlardik o da mayiw 10 15lere kadar dururdu ki.biz dagin guney ve bati cephelerine bakiyoruz manzara yonunden neyse veren allah ne diyelim cort bi kis gecti iste halende ayni geciyor

kecioren baya acti zaten dunden belliydi hepsi sayif kalitesiz bulutu hwvasi haberler bile. sistem.denmezdi buna asas gibi vur kac seklinde bi etkiydi yani eziq bi asas hemde spike bile atamadi kalitesiz sayilwcak serpinti sistemi ancak.bu. sibirya ve balken kuvvetli gelip tum ulkeyi eskisi gib etkisi altina almadiginda yok rakim yok radar vs oynatir satranç piyonu gibi insanlari

evet ama bu sicaklik ve cimrilik ve zayıflık ve 2 de bir cikacam diyen güneş olacaksa böyle gun ancak can sikar en sevmedigim sey karli ginde bulutlar arasinda maviyi gorecek bir delik bile acilmis olmasi.. su an acti baya. Ara ara serpinti gecis yagislari olacak dite twhmin ediyorum bunca yillik.ankarali olarak cigerini bildigimin havasinin. Su en verimlimayda böyle olursa mart zaten isterse 3metre yagsin 2.gun oa gelir icine eder neyse isallah soguma olur ve 5 6 cm yagar diyelim

utanmasa.yagmur yagacak yerde olanda eridi bir kac gundur golge yerler hep buDy tam.kar geliyir hava isiniyor. 1cm kar yagdi simdi cok hizlinsekilde eriyor bu nasil bibsistem anlamadim orta akdenizden gelmiş gibi

Hersey allah in takdiri doga degil kendi hasona is yapan bizimkisi ask derecesonde hani olmayinca ifrit olmak yanlis,verene karsi da bir kere de bize patlasa keske barajlar cortu vekmis gozumuz 2 sevdigimizi gorsun beledite katletse de yok eski kislar yalan oldu ne kayar oynardik katledilmezdi bile yollar kaldirimlar hep beyaz kalirdi 2ay dile kolay 90 lar boyleydi yani su 2bierde karda gitti gidalardaki lezzet te

turkiye nin patatesi iste eskidendi o 2 3gun orta kuvvet ve 1ay yerde kalma martta gelen kis ihtiyarlikta cikmis piyangodur 2.gun lodos yer atar kışın en guzel.2ayi gitti bu niktadan sonra oa li sistemler ataklanir soguk kutleleri yer atar bisey beklemek lszim yok 10 u yok 20 siymis yok mayisin 15i gelse ne? Bhar gelmis galen gelecek sistemden medet bekliyoruz

Herkese merhaba. Kecioren den ulus a geldim yagmur var hava ilik kar a gore nazi aşik usandirmiyor ama cok kotu uzucu.o kadar yagis yagmur olarak indi. Ankarali olarak klasik bir kis iste o eski kutleler 2000 lerin.basinda bitti.

10 gün büyük rakam şubat bitti. mart dediğin eskiden 15 ine kadar kıştı şimdi güneyli atakların olduğu bir mevsimin başlanıgıcı. ne beklenirki mart ayından? sistem gelse ne gelmese ne? ihtyar adama loto vurmuş... o yaştan sonra gelenparanın akıbeti mülayimin kenefe yatırğı paranın akıbetine benzer. 1 gün deli yağar 2.gün orta akdeniz onu n ailesini beller. bu daha çok üzer bizi. beni öyle .yerde kar varken güne ve yağmur onun üstüne canavar gibi inip yiyip bitirirken moralim çok bozuluyor.

Dünya genelinde sıkıntı vardı zaten. istisnalarda anormal şeklde yağışlarla nasiplendi. türkiye için ılık bir mevsim bekleniyordu öyle oldu. ha bazı iller gerçekten ankara ya göre şanslı. göğe bakıyorum 4 bir yan kütle bizim üst açık. üst katta oturuyoruz 3 bir yan açık elmadağdan h .gazi dikmene etimesgut taraflarına kadar görebiliyorum ktle etrafta şehrn ortası açık. keçiören özellikle. hep böyle oldu bu kış. alamadık o eski tatları. kışın ortasındahavanın böyle açması okadar canımı sıkıyorki ne moral var ne de kışın beklentisi. kar yağınca beldiyenin tuzlama ekiplerine ifrit oluyrum alıp ters çeviresm geliyro ama şimd i kime tepki koyacaksın at içine sinirlen.