Beiträge von Research

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

1 Aydır tüm bölümlere gittim sonunda KBB de bugün boğaz reflüsü teşhisi kondu boğazıma bakılarak tedaviye başlıyoruz iyi bir diyetle ve ilaçlar ile inşallah kısa sürede geçer Herkese hayırlı geceler

Hayırlı geceler arkadaşlar malum 1 hafta önce anlatmıştım derdimi 5 Temmuzda bayram sonrası Endoskopi yaptırdım oniki parmak bağırsağına kadar şu işaret attığım nokta 5 Temmuzda Endoskopiden beri yutkunurken acıyor yemek yerken falan zorlanıyorum böyle bir durum yaşayan oldu mu Endoskopiden sonra ( Endoskopi tertemiz çıktı bir sorun çıkmadı)

download.jpg

Dün gece çok kötüydüm saat 3.30 dan 7 ye kadar acilde geçirdim BT girdim kan testi troid testi serum sabah 7 de evdeydim doktor bir şeyiniz yok diyor dahiliye ve kulak burun boğaza görünebilirsiniz dedi. Ama hala boğazım kuru Yutkunma problemi var biraz Allah herkese sağlık şifa versin inşallah sağlık olmadıktan sonra her şey boş daha 18-19 yaşındayım ama şimdiden böyle şeyler çekiyoruz hayırlısı hakkımızda

Boğazımda bir takılma hissi var arkadaşlar öksürmek istiyorum boyna yutkunmakta da zorlanıyorum doktorlara randevu da yok daha önce başına gelen oldu mu neredeyse ağızdan soluk alıp vermekte güçlük çeker duruma geldim baya zorlanıyorum sanki her an vücudum nefessiz kalacak gibi hissediyorum ciddi şekilde boyna su ve sıvı içiyorum sıcak olarak ama geçen bir şey yok hala 3 gündür var böcek falan mı kaçtı diye düşünüyorum ama olsa bir şey olurdu herhalde gıcık hissi gibi boğazım hemen kuruyor ve ağzımda aynı şekilde yutkunmakta da zorlanıyorum geçmedi gitti yardımcı olabilir misiniz başına gelen oldu mu daha önce ne yapabilirim Pastil-mentollü şeker-sprey falan falan aldım sıcak çay kahve içtim yine aynı kısa süreli rahatlatıyor ama sonra devam ediyor 3 gündür düzelen bir şey yok endişeliyim yardımcı olun

4.Günde bitti hala devam ediyor yahu şaka gibi ya ?(

forumda KBB ci doktor yok galiba :hfyeni (18): en az 1 doktor beklerdim.

Valla hocam öyle herhalde başka forumlarda da paylaştım da işte psikolojik falan diyen de var reflü olabilir diyen de var her kafadan ses 9 gün izin olunca aile hekimi falan da kapalı anca bayramdan sonraya kaldı öyle görünüyor ev yöntemi eczaneden bir iki ilaç spreyle geçiştireceğim gibi 4.gün oldu bugün hala o his var bakalım geçecek mi yutkunma zorluğu falan yapıyor kötü bir his ya

Tekrar alıntı edeyim ben belki görmemiş olanlar vardır sağlıkçı arkadaşlar varsa bakabilir mi alıntıya

Boğazımda bir takılma hissi var arkadaşlar öksürmek istiyorum boyna yutkunmakta da zorlanıyorum doktorlara randevu da yok daha önce başına gelen oldu mu neredeyse ağızdan soluk alıp vermekte güçlük çeker duruma geldim baya zorlanıyorum sanki her an vücudum nefessiz kalacak gibi hissediyorum ciddi şekilde boyna su ve sıvı içiyorum sıcak olarak ama geçen bir şey yok hala 3 gündür var böcek falan mı kaçtı diye düşünüyorum ama olsa bir şey olurdu herhalde gıcık hissi gibi boğazım hemen kuruyor ve ağzımda aynı şekilde yutkunmakta da zorlanıyorum geçmedi gitti yardımcı olabilir misiniz başına gelen oldu mu daha önce ne yapabilirim Pastil-mentollü şeker-sprey falan falan aldım sıcak çay kahve içtim yine aynı kısa süreli rahatlatıyor ama sonra devam ediyor 3 gündür düzelen bir şey yok endişeliyim yardımcı olun

Yok yaşamadım. Ve ne dersem abes olur. Aramızda sağlıkçılar varsa onlar yanıtlarsa iyi olur. Yanlış tespitler ve bilgiler vermek istemem. İnşallah ufak bir boğaz tahrişinden ibarettir.

İnşallah öyledir de geçmedi de ya valla hocam acile de gittim pastil de aldım mentollü şeker bol sıvı çay hepsini içtim denedim yok hala düzelmedi ve boyna geğirme var zor geğiriyorum bir de sprey de aldım unutmadan hepsini denedim ettim boş bazı ilaçları da reçetesiz vermiyorlar eczane malum böyle olunca araya da bayram girmesi randevu da alamıyoruz valla hayırlısı artık ya akışına bırakacağım sanırım