Beiträge von Kapgan

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar sayfamız zaten aktifti şimdiyse aktifin aktifi olacak gibi. Bu konu hakkında pek bilginiz yok ise sizlere tavsiyem DoquKaradeniz28 , Osman Akkaya , kuzeyin_oglu , White Tiger28 bu abilerin sözlerini dikkate almanızdır. Bu abilerim bir nevi bizim öğretmenimiz bizlerde öğrenciyiz :) Tekrardan hoşgeldiniz.

Kayıt olmadan önce buraya takip eder iken bu üstadların forumun bilgilileri olduğunu anlamıştım ve söylemlerini dikkate alıyor idim;) Tekrardan hoş bulduk...

Merhabalar efendim, foruma yeni kayıt olmuş bulunmaktayım. Değerli forum üyeleri; nasılsınız, hayat nasıl gidiyor? Umarım iyidir... Küçükken dedemin televizyonda hava tahmin raporlarını takip ettiğini görürdüm, kar ikonları olduğu zaman o geceler uyumazdım. Ne zaman kar yağacak diye o pembe havayı ve elektrik direklerini gözlerdim. Çok heyecanlı ve güzel geceler olurdu benim için. Hepsi benim için çok güzel anılardı. Ne zaman kar yağacağına dair bir haber işitsem hemen buraya gelir ve buradan siz değerli üstadlarımızın yazılarını okurdum. Kayıt olmak bugüne nasipmiş. Umuyorum ki; siz değerli insanlardan atmosfere, meteorolojiye dair bilgiler öğrenebilirim. Son olarak kış bitmeden Allah'ın izniyle Karadeniz sahillerini tatmin edecek bir sistem alabilir ve mutlu olabiliriz. İyi günler...