Beiträge von neasce

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Hava forum ailesi tweter dan bilgilendirme yapıyor ne güzel bir şekilde VATANDAŞIN biri çıkıyor neden bursa 20 derece düşüyor sıcaklık siz bunu neye göre söylüyorsunuz diyor aslında sordugu soru paylaşılan tweter da ne demis twetta örnek demiş örnek olarak belirtmiş Rabbim sabır versin dünya degişiyor diyorlar ya dünya degişmiyor biz insanoğlu degişiyor uz diyecek söz bulamadım ben yorumda cevap bile yazmadım Twitter da Allah yardımcınız olsun üstad lar

bazi yerlerde il geleni kar görür diye yazmışlar asla böyle bir beklentiye girmeyin arkadaslar gece için diyorum 04 e kadar diye bir kaç yerde okudum İNANMAYIN gercekçi olmak gerekir evet dışarısı soguk baya soguk hissedilen de soguk ama kar yagması il geleni ne mucize olur belki çatalca koylerinin yükseklerde karlakarışık yagmur diye belirtmiş olsalardı olabilir derdim abartmaya gerek yok gercekçi olmak gerekir FAZLASINLA

Yüzümüze vuran günes hafif den ara ara bir rüzgar soguk dan ama güneşi gördümüzde ısınan vucudumuz asla ALDANMAYIN aksama DOGRU üşütür ani vucut ısısı degişir buda bulunduğunuz ortamda gercek anlamda bizi etkiler ve en önemlisi olan çocuklarımız tam alerjik bir döneme giriyoruz anne baba lar çok dikkat cocuklarımızda mevsimsel alerjik baslayabilir bu yuzden cocuklarımızın odalarını ve salonlarımızın camlarını acıp bol bol oksijen ile doldurun çünkü bu mevsim en cok onları etkileyecek pelus oyuncak toz evde kus kedi kopek besleyen aileler bu mevsim geçişi suan en cok cocuklarımızı etkileyecek lütfen dikkat SAYGILARIMLA

Kolay kolay uzun tahminlerde bulunmam ama sıcaklıklar her ne kadar mevsım normallerin üstüne cıksana da hafta sonu itibaren Nisan 4 yada 5 gibi İstanbul bir SÜPRİZ yapma şansı var cok erken daha ama var demek bile gercek den heyecan veriyor bakın altını çizerek belirtiyorum kesin olur eder demiyor böyle bir durum söz konusu ilerliyen günlerde netlik KAZANIR üstad lar zaten bununla ilgili bir PAYLASIM yaparlar SAYGILARIMLA

Gündüz havaya aldanıp hafta sonu montsuz yada üstünüze bişey almamazlık yapmayın güneş battıgı gibi üşüyecegiz saglınıza dikkat edin hafta sonu 15 17 derece görsek bile aksam vucut ısımız degişicek sokaklarda benden söylemesi

Şunu diyim olurda anne babalar hadi oglum kızım su bakkaldan sunu al demesin evlatlarına sokaklar inanılmaz derece de buz jilet gibi fırına gittim geldim 2 kez Allah korudu Rabbim dışarıda olanların yar ve yardımcısı olsun ben uzun zaman sonra böyle caddeleri buzlu gördüm haberiniz olsun

İstanbul İl geneli kıyısından yüksegine Anadolu Avrupa farketmez sizin örtü alır en iç sahil kısım bile Zeytinburnu Bakırköy örtü alır yagıs durduktan sonra erime olusur gece olacak dek ve yagıs lar da örtü alır gündüz ise erime olur ama Avrupa yakasıda Anadolu da örtü alır cumartesi gecesi itibaren buradaki üstad lara saygılar ile emeklerine yüreklerine saglık bu ilgi yaz aylarında da bende dahil olmak üzere burda bulunmak buradaki en büyük şükran larımız olacak dır emegi gecen herkese saygılarımla