Beiträge von Poyraz37

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Bir de kalp ritim sorunum var. 3 aydır aşırı hızlı atıyor genelde 100 üstünde 105-120 falan. Doktora gittim eko,EKG,holter her şeyi yaptılar önemli değil 3 ay sonra yine gel dediler. Ama hep hızlı atıyor ve arada haftada bir kere 1 snlik bir durma hissediyorum. Buna benzer sorun yaşayan var mı nasıl atlattı? Soğuk su, öksürük ile hızımı kendim yavaşlatmaya çalışıyorum anlık sonuç veriyor bir işe yaramıyor pek. Şimdi yine covid vakaları yüksekken hastaneye de gidesim yok.

Aynısı bende de oluyor piskolojik dediler .Ama siz yinede bir hekime gözükün

Arkadaşlar her ne kadar eleştiriyor ve muhalif olsakta bir detayı düzeltmekte fayda var.

Daha önceki mesajlarıma bakarsanız elektrik zammından dolayı ciğeri yanan birisiyim. Yeni yılin ilk dakikalarından bu tarafa araştırıyorum.

Elektrik zammında 150kwh kadarı %52, üstü %126 olarak hesaplanacakmış. Yani 150 kwh geçtin diye topyekün %126 degilmiş zam, belki bir nebze olsun yüreğinize su serper.

Ayrıca kimsenin hükümetle hele hele devletle sorunu yok, sorun bizi gözümüzün içine baka baka aptal yerine koyup zekamızla dalga geçmeleri. Suyun başını tutan 3-5 rantçının aman ağzımızın tadı kaçmasın diye bu çığlıkları görmezden gelmesi. Yoksa al birini vur ötekine.

Katılıyorum etrafındaki yalakalar olayı farklı anlatıyor.Halka en büyük zararıda bu veriyor

Arkadaşlar her ne kadar eleştiriyor ve muhalif olsakta bir detayı düzeltmekte fayda var.

Daha önceki mesajlarıma bakarsanız elektrik zammından dolayı ciğeri yanan birisiyim. Yeni yılin ilk dakikalarından bu tarafa araştırıyorum.

Elektrik zammında 150kwh kadarı %52, üstü %126 olarak hesaplanacakmış. Yani 150 kwh geçtin diye topyekün %126 degilmiş zam, belki bir nebze olsun yüreğinize su serper.

Ayrıca kimsenin hükümetle hele hele devletle sorunu yok, sorun bizi gözümüzün içine baka baka aptal yerine koyup zekamızla dalga geçmeleri. Suyun başını tutan 3-5 rantçının aman ağzımızın tadı kaçmasın diye bu çığlıkları görmezden gelmesi. Yoksa al birini vur ötekine.

Poyraz37 hakaret edilen mesajlar siliniyor, gozumuzden kacan olursa raporlayiniz. Burada herkes birbirinin gorusune saygi duyacak, yasi meslegi ne olursa olsun insana ve goruse saygi onemli bir husus, bunun olmadigi yerde gerekli mudahaleyi yapariz merak etmeyin.

İlginiz için teşekkür ederim