Beiträge von Y_usuf

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Neye göre ? ekim ortasından kasım başına kadar olan süreçte mevsim normellerinin üzerinde olan sıcak pastırma sıcaklarıdır. Her sene karşılaşıyoruz

Ben bu durumun kesinliğine inanmıyorum üzgünüm ki tamam arada sıcak ataklar olur bu duruma yüzde yüz katılıyorum ama pastırma sıcağı gibi uzun süreli ılık havaların her sene olacağını düşünmüyorum

Aslinda guneyli kuvvetli ruzgârlarla bu mumkun gibi; ama guneyli ruzgâr da gorunmuyor hocam. Bu arada, sicaklik her 200 m yukseklikte 1 derece degisir. 850 hPa = ort. 1500 m'dir. 1500 / 200 = 7,5 yani yeryuzu (0 m) ile 1500 m (850 hPa) arasinda ort. 7,5 derece fark gerek. Tabii ortalama olarak boyle; cunku nem, ruzgâr yonu ve hizi, cig noktasi gibi degerler goz ardi edilmemelidir.

Siz kaç dereceler bekliyorsunuz Eylül 3-4 gibi şuan için

Benim etrafımda da çok grip olanlar var dün annem teyzemle telefondan konuşuyordu çok kötü grip oldum demiş evdeki hepsi gripmiş bence grip salgını var etrafta dikkatli olmak lazım

Oynamayalı oyun dahada kötü olmuş heralde çoğu kişi bırakmış çevremde de silenler var , bende indirmem zaten

Pubg New state çıkıyor pubg mobileye bin basar grafik açısından olsun efektler açısından olsun her şeyiyle üstün geliyor o oyunu bilmiyorsan güzel bir araştir eminim sende seviceksin o oyun çıktığında pubg mobileyi direk silicem

Bende baya oynuyodum , sabah akşam arkadaşlarla oynuyorduk 2 sene önce gelen güncelleme ile oyundan soğudum bıraktım oynamayı , o günden sonrada hiç aklıma bile gelmiyor , bişeyler bahane olunca bırakılıyor yoksa bırakmak zor

Bidaha başlama sakın başlamayı düşünenleride uyar bu oyun adamı delirtir

Bende pubg mobile oynuyordum. Oyunu oynadıkça, hemde arkadaşlarınla oynadıkça aşırı bağımlılık yapan bir oyun. Bir anda oyunu silmekte pek iyi olmuyor, daha iyisi gün içinde oyun saatini azaltman. Mesala 3 saat oynuyorsan bunu 1.5 saate azalt. Sonra da 1 saate. Bu şekilde azaltmaya çalış. Eğer silebilirim diyorsan sil. Ve oyunu Rank için değil, daha çok eğlence için oynaman iyi olur. Öbür türlü saatlerce puan almak için verdiğin emeği bir kişinin gelip oyunda seni yenmesi ile bir çırpıda gider. Ve doğal olarak sinirlenmeye başlarsın. Vereceğim tavsiyeler bunlar...

Doğru söylüyorsun rank kasmaya çalışmamam lazım - 30 yiyorum çıldırıyorum eksi yiyecem diye kalabalık yerlere atlamaktan uzak duruyorum oyunun zevki kalmıyor tam bir işkence oluyor oyun benim için

Bu pubg yi bu arada tanıdığım birçok kişi oynuyor kız erkek farketmeksizin 50 yaşındaki akrabam bile gerçekten çok ilginç ne zaman popülerliği bitecek merak ediyorum?

Şimdide pubg New state diye bir oyun çıkıyor mobile. Grafik ve efektleri pubg mobileden daha iyi oyun yakın zamanda yine papülerliğini zirve yapar yeni oyunun çıkmasıyla merak etme

Arkadaşlar pubg mobile oynarken çok sinirleniyorum oyun aşırı bağımlılık yaptı bırakamıyorum bikeresinde kaybedince bir bağırdım tüm apartman ayağı kalktı biliyorum çok aptalca oyunu bırakmayı çok istiyorum ama olmuyor aşırı bağımlı oldum ne yapacağım ben böyle :(3232