Posts by Thomas55

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Hocam elinize sağlık ilerleyen günlerde uzun vade analizlerinizi de bekliyor olacağız 👍🙏

Aslında kesin net olan patern değişikliği.İhtimaller üzerinden gittikçe ay sonundan 10 şubata kadar olan dönemde 2 atak beklediğimi defalarca belirttim.Bu demek değil ki Şubatın geri kalanı yanacağız boş geçeceğiz şimdiden böyle bir dönemde konuşmak çok erken sadece

Yeni bir ssw ihtimali varmi ? ,pek bakamadim verilere

Bunu anlatamıyorum işte. Kendi Galatasaray'lı arkadaşlarım da böyle. Galatasaray top mu oynuyor? Yahu Galatasaray daha ne yapsın. Her maç minimum 20 şut çekiyor zaten 40 şut mu çeksin? Şutları orta sahadan ceza sahası dışından kafalarına göre çekseler vallahi hak vericem tamam dicem siz haklısınız. Bütün şutlar kale dibinden geliyor yav kale dibinden. Kerem her maç %100 2 tane kaçırıyorsa, Tete kaçırıyorsa, Mertens boş kaleye atamıyorsa bu kötü futbol mu demek? Beceriksizlik, başka bir şey değil.

Valla ben kendi takimim Fenerbahçe yi izlerken acayip zevk aliyorum nasil city,madrid , Münih oyunlari ile zevk verirse Fenerbahçe de bu sene zevk veriyor oynadığı futbolla ama Galatasaray i izlerken bunu göremiyorum şahsen Galatasaray maclari sanki tek farkla bitecekmis gibi hep Fenerbahçe maçlarıda farka gidecekmiş hissiyatı veriyor hep,takimda o kadar lux varki cengiz mi oynasin irfanmi oynasın king mi oynasin batsuhai mi oynasin hangisi yedekte kalsin,o kadar kaliteli ayak var ki hâlen de transfer edilmeye devam ediliyor,bu haliyle şampiyon olamazsak sittin sene şampiyon olamayiz zaten

Bence biraz daha temkinli yaklaşıp ecmwf'nin 120. saate sistemi getirmesini beklemeliyiz ve diger modellerin de ecmwf ye uyup ortak bir noktada anlaşmaları önemli sonrasında soğuk ve yağışı daha net konuşabiliriz