Beiträge von KarHavası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Emoji alkış yetersiz kalır, harici tebrik eklemek istedim 👏

Bu kadar da olmaz yahu 330.saatler halen Türkiye’ye sistem iniyor biz roma’da çoluğu çocuğu alıp mangala gidelim bari hazır bahar gelmişken

Hocam

Sizi bu nüktede görmek benim kadar çoğu forumdaşımı çok memnun etti eminim.

Yorumlarınız da oldukça iyi, bunu da forumdaşlar onaylayacaktır. Verilerin artısını da eksisini de görüyor, yorumluyorsunuz.

Sadece negatif tarafta fazlaca baskınsınız, +,- veriler %50-50 iken bile negatif olaylar yaşanacak hissiniz çok manidar oluyor, şahsi fikrim budur, umarım bugün miladiyla biraz daha pozitife yakın ya da ortada hissettirebilirsiniz. Demeyiz ki negatifi söylemeyin, ama hep negatife odaklanmayın 😉

Dont panik diyorum diyorum anlatamıyorum

Şu başlık nasıl hareketsiz kalıyor inanamıyorum

O kadar emin konuştuk , emek verdik risk aldık

Modellere bu kadar bağlanmak harbiden beni üzüyor

Azıcık kendimize , ülkemize , gidişata ve AASS teorimize güvensek ne olur yani ☺️

Ayıpsın hocam, öngörüler veriiler sizden sinerji bizden 😎

o kişi bu kişi mi?

Onun başlığını açmak senin hakkın genç tahminci , yada birlikte açarız istersen :hfyeni (29):

Bu cümle özel alkış hakeder, tebrikler hocam, tam sana yakışacak yaklaşımlar, yine yanıltmadın beni

O günlerin çok uzak olmadığını düşünüyorum, bence herşey tıkırında gidiyor.

Kimse bölge veya şehir bazında günlük yağış artış azalışına aldırış etmesin, totale odaklanalım, yağışlar var, soğuklar var, moralleri daha da yükseltelim, sinerjiyi arttıralım. İstanbul sayfaya girmez oldum, bana burası yeter 😎

Evet hocam, şimdi gördüm, profile de eklemişsin son hafta Timurlenk.i 😎 SSWde ilk belirttiğiniz günden beri takibindeyiz 😉

Chronic53 hocam hap verileri ekleyince gözlük takmadan edemedim, tahminini doğrular nitelikte, sevindirici, inşallah üstüne koya koya devam eder, zor olan başlangıcı yaptık devamı gelecek inşallah

Hocam detay ver, forumca gidip yağmura tutalım 😎

Saygıdeğer hocam, öncelikle konu hayırlı olsun, gelecek sistem(ler) vatana, millete, kurda kuşa, kara toprağa, her zerresiyle bereket getirsin inşallah.

Mübarek kandil gecesinde açılışıyla da dualarımız eşliğinde GGS si bol olsun ☺️

Bu yazıyı yazdığınız günden beri her veri güncelinde profilinize girip tekrar tekrar bu yazıyı okuyorum. Neden bilmiyorum ama taa o tarihten inandım ama her seferinde acabalar dürttü hep, taa ki Enes hocamın açtığı SSW başlığında size ara sıra eşlik edene kadar. Her yeni veri ile inanç her geçen gün daha da arttı ve açıkçası 2-3 gündür bu konuyu açmanızı bekliyordum.

Tekrar hayırlı olsun, tebrikler...

Kara benzeyen her şey olabilir😀

Yeterki İstanbul idari sınırları içinde ve yer seviyesinde olsun , Uçak yolcusu tanıksa; 500 metreden daha yüksekte uçarkenki karlar da geçersiz sayılır :))

Ayrıca daha yeni başlıyoruz , soğuma girsin azıcık bile olsa kütleler oluşsun bakalım

Şu minnak sisteme kitap bile yazarım da pek kalmamış buralarda sinerji

Kendi kendimize bir kaç kişi eğleniyoruz :))

Curious snowflake

Var mı gol sesi oralardan ☺️

Hocam, sulu kar kabul mü 🤣

Istranca bölgelerinde canlı kamera varsa orası alıyor olabilir, radarda belli belirsiz birşeyler var 😁

Yarın geceye kadar İstanbul’a tek bir kar tanesi❄️ bile düşmezse çok ağır yaptırımlar uygulayacağım kendime , sayılı saatler kaldı heyecanlıyım :gun_bandana:😄

Hocam, yaptırıma gerek yok, veriler 1+1=2 sonucunu verseydi ve sen 100 tahmin edip yanılsaydın istediğini yap derdim 🤣 deeee süreç anormal, kendine ters yüklenme bence

Benimle aynı fikir olan da çoktur eminim

Gece yarısı güncellememiz devam ediyor bitmesi an meselesi...

Neden böyle parça parça veriyorsun? Başında ayrı ortasında ayrı sonunda ayrı verince biz farklı saatleri mi görüyoruz? Bitince tek seferde versen, az ama öz okuma ile tek veri ile yorumlasak daha doğru olacak. Kaldı ki bu konularda defalarca kez uyarıldın hala devam ediyorsun. Lütfen ama artık...

Okumayan varsa, atlayan olmuşsa okuma fırsatı bulsun diye özellikle ilk 2 paragrafı alıntıladım

Valla çok şeyler yazmak istiyorum model sayfasında ama

Egolar kaprisler savaşı gördüğüm yerlere pek giremiyorum

Yoksa tam bir öğrenme süreci aslında

Valla hocam bugünkü yazdığım tarzda yazıları yazmak için giriyorum onun dışında girilmeye değecek bir konu değil. Egosunu tatmin eden mi dersin, kendini modelden üstün gören mi dersin, her şeye kesin konuşan mı dersin, boş verisiz olumsuz konuşan mı dersin... Her türlüsü var, Allah hakkımızda hayırlısını versin.

Ben şahsen yazmanızdan mutluluk duyuyorum, devam edin derim. Rütbeler gereği orada yorum yazamıyorum, yeni HF1 üyeler bile yazabiliyorken! Bazı yazılara kızıyorum, bazılarına alkış tutuyorum ama yapabildiğim tek yorum altına eklediğim emoji

Hocam site girişte harita çıkmıyor, gelen ekran bu

3cizgide menü seçenekleri bu.

Hangisine girsem sonuca ulaşamadım

Mesela models>ECM>European seçtim TR de bir yere bastım, gelen bu. Buna bir daha basınca değişen bir şey yok 😔