Beiträge von SNOWW

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Herkese merhaba cumartesi bi düğün var açık havada hatta gün boyu Polonezköy tarafında hava nasıl olacak o gün bilgi verirseniz sevinirim. Akşam serin olurmu yağmur vs. Şimdiden teşekkür ederim.

Yeri burası mı bilmiyorum ancak yazayım dedim. Bundan 2 ay fln önce tanış bir arkadaştan 1.5 ay kullanılmış Xiaomi Red mi note 9 / 128 GB telefonu satın aldım. Tesadüfen gördüm sim kart aktif değildi ve araştırdım ki 2 hatlı telefonumun iki IMEI numarası da klonlanmış bu nasıl oldu nasıl klonlandi bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Herkese hayırlı geceler...

Muhtemelen cihaz yurttdışı cihazdır kaydettirmektense böyle imei atıyorlar yani garanti vs olmuyor haberiniz olsun. İlk bilgiyi yanlış anlamışta olabilirim sanırım sizin telefonunuz orijinal kayıtlı cihaz ama imei numaralarınız klonlanmış galiba böyle bi durumda ise şöyle olur bazı telefon satan kisiler böyle imeileri satabiliyorlar yani sizinkinide daha önce biri alıp bu klonlayan kişilere para karşılığı vermiş sanırım

amin inşallah sizede çok geçmiş olsun. İnanın herşey dediğiniz gibi umursamiyorlar bakmıyorlar bile yazık belki böyle ihmalden kaç kişi canından oldu onlarida anlıyorum isleri zor ama bu onların mesleği geldiğinde ilgilenmek zorundalar ama maalesef böyle yapılmıyor. Allah hepimizin sonunu hayreylesin

bende 2 hafta önce korona oldum ve şu an atlattım hafif olarak ama annem evdeydi bizimle izolasyondaydı doktor ilk olarak sadece kanında var ciğerlere sıçramamış diyip hastaneye yatırmadı 8 9 gün geçti ve annemde halsizlik iştahsızlık devam ediyordu evden çıkamadığınız için ambulans çağırdık onlar geldi ama hastaneye götürüp hicbirsey yapmadan eve göndermişler ondan 2 gün sonra benim izolasyon bitti ve hastaneye gittiğimizde virüs ilerlemiş ve akcigerlerde görülmüş zatürre dediler yatış verdiler şu anlık iyi ama 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan biri şu an için antibiyotik veriyorlarmış sanırım 5 gün böyle surecekmis bakalım pazartesi ne diyecekler insallah düzelip evine sağ salim gelir duadan başka yapacak birşey yok. Benim anlamadığım bazı doktorlar ya da hastaneler gerçekten çok ilgisiz bu kadın 65 yaş üstü illa akcigerlere yayılınca ölüm döşeğinde oluncamı hastaneye yatırılması gerekiyor gerçekten anlamıyorum

Çok geçmiş olsun, Rabbim dert veripte dermansız bırakmasın , iş konusunda artık zorunluluk hali var , tek tabanca olsan sorun olmaz ama evli olunca birde krediler devreye girince mecburen çıkıyorsun dışarı

Aynen öyle malesef kendimize olsa sadece sorun değilde lanet herkese bulaşıyor sıkıntı orada hastane desen gittin hadi yoksa ordan bulaşma riski sende yoksa eğer iki ucuda sıkıntılı Allah herkese sağlıklı günler nasip etsin bu zamanlarda

3-4 gündür Boğaz ağrım var , zaman zaman hafif halsizlik gelip gidiyor, birkaç gün daha bekleyeceğim , ayrı oda da izoleyim zaten , ateş görüldüğü an hastaneye gideceğim , Rabbim hepimizi dermanı olmayan dertlerden korusun

Benimkide hemen hemen aynı hocam boğazda gıcıklanma falan cumartesi günü halsizdim şimdi iyiyim arada çok hafif öksürük var, işe falan gidiyoruz birde bugünlük rapor aldım ama umarim normal griptir Allah yardımcımız olsun hepimizin birazda psikolojik olarak etkileniyoruz bence

Benimde 4-5 gündür hafif şekilde hastalığım var bugün işe gitmedim rapor aldım sağlık ocağından hafifte öksürüğüm vardi koronadan şüphelendim ama çok şiddetli öksürük veya ateşim yok çok şükür. ister istemez psikolojisi bozuluyor insanın normalde olsa umursamazdım valla bu sene gripleri haf hafif şekilde atlattım