Beiträge von Şevket

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Karın yoğun olduğunu nerden çıkardın? Henüz net açıklamamı yapmadım. Sen önce büyüklerinle nasıl konuşman gerektiğini öğren ondan sonra soru sor.IP numarandan kim olduğunu öğreneyim ona göre cevap vericem sana.

Bence büyütmeyelim olayı çoktan unuttum ben o olayı sadece eskiden öyle bir yıl oldu mu onu merak ettim.

Konuyu açtıktan sonra 13 Mart'ta böyle bir sistemi görmenin zevki paha biçilemez.:D

Semih abi Ekim ayından beri seni takip ediyorum. Havaturka da 17Ocak 24Ocak ve 8Şubat başlıklarını açmıştınız daha sonra 8Şubat başlığına Havaforum da devam edip sonra da 11Şubat başlığını açtınız ve kilitlediniz ve son olarak da 26Şubat başlığını açıp onu da kilitlediniz şimdi ise 13Mart diyorsunuz ve şunu sormak istiyorum İstanbul hangi yıl 13Mart tan sonra yoğun kar görmüştür?

ıste sımdı anladınızmı ustaddakı cesaretı bu tepkılerı alacağını bıle bıle tahmını yaptı korkmadı cekınmedı tahmın tutturmakta var patlamakta dedı ben kendısını bırkez daha canı gonulden tebrık edıyorum onu boyle sevılen ve sayılan bırı yapan tahmınlerı degıl karakterı ve cesaretıdır.sevket sende sacma sapan konusup ınsanın asabını bozma d.karadenıze gıt 2 gun sonra orda kar.
    [/quo

Tamam özür dilerim

ıste sımdı anladınızmı ustaddakı cesaretı bu tepkılerı alacağını bıle bıle tahmını yaptı korkmadı cekınmedı tahmın tutturmakta var patlamakta dedı ben kendısını bırkez daha canı gonulden tebrık edıyorum onu boyle sevılen ve sayılan bırı yapan tahmınlerı degıl karakterı ve cesaretıdır.sevket sende sacma sapan konusup ınsanın asabını bozma d.karadenıze gıt 2 gun sonra orda kar.