Beiträge von Thunderstorm

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Pubg Mobile oynayanlar alana giderken Vikendi’de donmuş nehirden buz sesi eşliğinde karşıya mutlaka geçmişlerdir.Ayrıca yürürken yerden gelen kar sesi de çok hoşuma gidiyor en sevdiğim harita Vikendi.Sanhokta ise oyunun ortasında bir anda gökgürültüsü eşliğinde oraj başlıyor oynayan arkadaşlar bilir.Sıcak havadan nefret ettiğim için Miramarda hiç oynamıyorum aklıma Akdeniz ikliminin yaz mevsimini getiriyor.Haftasonu sıcaklıklar İzmir’de 40 derece civarında olacağı için Miramar’ı aratmayacak. ^^

Silkroad Online.2006 yılında başladım oyuna.2017 yılında bir serverın en güçlü karakteri ve Hotan Fortressi aylarca tutan bir guildin masterıydım sonra çarımı satıp bırakmıştım üniversiteyi 7 yılda bitirmeme neden olduğu için. Onun dışında metin2,lol,arena of valor(mobil),pubg(mobil) ve Call Of Duty tüm seriler(pc) oynadım.Online Soccer Managerda da arada sonunculuk hedefli takımları alıp şampiyonluk+kupa kazandırıyorum.Tam bir online oyun bağımlısıyım.Bu aralar ara verdim ama bir tek Pubg mobile’i bırakmakta zorlandım çünkü ben ne zaman onu bıraksam o beni bırakmıyor.Dün oyunda rütbeler yenilenmiş hemen As lige yükselmeliyim.Hava modellerini ve meteorolojiyi de ne zaman bırakmak istesem bırakamıyorum.Bu arada en sevdiğim harita karlı Vikendi haritası ve her an oraj görülebilen Sanhok haritası. :):)^^:D