Beiträge von Adorav

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

toplandık yine bekliyoruz gfs gece güncellemesini herkezde bir umut var semih hocam kalabalığız bu akşam asfalt üretim müdürümüz misafir milli maç gibi bekliyoruz semih hocam lütfen yorum yazın güncellemede gfs yi bekliyoruz 16 arkadaş olduk şuan kar bekliyoruz üretim müdürümüzün slm var Çaylar önümüzde kitlendik lütfen gfs ye yorum yapın gece güncellemesinde

semih hocam sizden gelen mesaj bizi çok mutlu etti bazı arkadaşlar dalga geçti semih hocadan mesaj geldi diye inanmadılar dalga geçtiler şuan mesajınızı okuyorlar çok mutlu oldular herkez yanımda gebze kar asfalt çalışanlarının hepsinin selamı var Size hocam ^^

samet hocam bizim mesajları siliyorsun biz gebze kar asfaltta çalışan 9personel işimiz gereği sizi takip ediyoruz arkadaşlar her güncellemede benim laboratuvara geliyor ve Çaylar ellerinde dört Şubat hocam ve efsane Semih'in iki dudağı arasına bakıyoruz aramızda nişanlı olan arkadaş kar yağsa iş yerinde asfalt dökümü iptal olacak diye bırakın takip etmeyi nişanlısının yanına gidecek diye çocuk her saat yanımda bizde tatil planlarımız sizin forumunuza bağlı burdan bu mesajı herkese duyurun samet hocam şuan yanımda 9 kişi var sizin formda Çaylar ellerinde hocalarımızın iki dudağı arasına bakıyor dediğim gibi umut çok arkadaşlar hepsi emekçi hepinizi çok iyi biliyorlar ve şuan bekliyorlar sizden ricam bu mesajı Forma duyuralım hocalarımızın yazdıkları nasıl da tekrar tekrar okunuyor bir ucra köşede olsa bile bilinsin saygılar ayrıca yanımdaki arkadaşlarında selamları var

şuan tapancamı harbiliyorum ecm yi bekliyorum şarşör dolu ateş edecem birazdan mermi manyağı yapacam bam.bam. :/8103* bam

semih hocam ecm yede iki çift şarşörüm var oda gelecek güncellemeyi bekliyorum Size saygısızlık olmasın diye peşin ateş etmiyorum ama onada az kaldı harbiliyorum şuan

duvağını örtme sakın ey gelin çok bekledik yüzünü görelim bize çok görme çok bekledik nur beyazını bizi saflığından mahrum etme bu akşam ateş edecem sana inş.işte :gun_bandana: böle

iskandivandanmı geliyon siklondanmı geliyon nerden geliyorsan gel artık bizi saflığına ve beyazlığına bürü o sessiz pembe bulutlarınla gel ihtiyacım olmazsa çağırmazdım seni yorulduk artık kapılarımızı açtık ey sevginin yeryüzündeki beyaz gölgesi gel sevindir içimizdeki çocuğu sana tek bişey yazmak istiyorum tek :gun_bandana: atımlık

bu sistem geldi inş rk223_kgigf-12351 çok sabırsızlanıyorum uykusuz geceler beni bekliyor yine bembeyaz kar rk223_kgigf-12351 :gun_bandana: ateşşşşşş taramalı yapacam 24 é bu :gun_bandana: :gun_bandana: rk223_kgigf-12351 :gun_bandana: sefer :gun_bandana:

biz sadece senin beyazlığını değil maviliğinde bile mutlu olanlardanız biz sadece senin yağmanı değil yağma ihtimaline de sevinenlerdeniz. Böyle bir yüreğimiz var sana karşı gel artık kurban olduğum gel gönlümüzün nuru gelde kavuşalım sessiz beyazlığına gelde gelde görelim pembe yanaklı bulutlarını seni çok bekleyen var gel rk23_kgigf-123 rk223_kgigf-12351 rk23_kgigf-123