Beiträge von alp karaaslan

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Semih hocam iki senedir direklerden dönüyoruz .Bu süreçte modellerin verdiği zamanlarda oldu .Ama herşey kısmet Azlağ için sallayanlar olucaktır bu açıklamanız çok beğendim her şey net ortada inşallah bir gün tekrar Efsane bir kış yaşarken buraya güzel şeyler yazmayı ve paylaşmayı Yüce Rabbim nasip eder .Sevgiyle kalın

1987 kışından sonra İstanbulluların aklında iz bırakan kış 2004 diye hatırlıyorum .87 de ki o müthiş olayı doyasıya yaşayanlardanım .Arada tabiki kışlar oldu .Malesef bu coğrafyada bu sıkıntı var 3 sene diyoruz ya bu süre uzayabilir .Bazen diyorum ki tuzumuz çok mu kuru ?Sokaklarda yatan evsizleri metrolarda havalandırmalarda yatan kimsesizleri düşünmeden sıcak yataklarımızda yatarken bencilik mi yapıyoruz? Sevgiyle kalın dostlar...

Burası forum fikir söyleniyor.

Kar yağsın eyvallah bundan mutlu oluruz.

Ancak çıkan sonuçlara durum tespiti yapmak yanlış mıdır? .Her kış aynı muhabbet oluyor burda yağması bir ihtimalse yağmamasıda bir ihtimal dostlar aşalım bunları art niyet ,sataşma ,hakaret yoksa söylenebilir böyle şeyler karamsarlıklar,hayalkırıklıkları da hayatın bir parçası.Sevgiyle kalın...