Beiträge von GOJIRA

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

evet haksız alınan puanlar olmasa lig bitermiydi bitmezmiydi hesap kitap yapmak lazım size göre sadece haksız penaltı kırmızı kart vs.sadece fenere olduğunu düşündüğünüz için ligi bitirebiliyorsunuz sonrada objektiflikten bahsediyorsunuz işte sizin adalet anlayışınızın temelide bu hep bana hep bana bunu adalet sanıyorsunuz

Hocam çok uzatmaya gerek yok

siz fanatiklikten ne söylediğinizi bilmiyorsunuz. başarısızlığın nedenini kendi içinizde değil de böyle hayali düşmanlarda ararsanız da sittin sene şampiyon falan da olamazsınız. artık fenerbahçe için özeleştiri zamanı.

Bence her takımın adaletten şikayet edecek onlarca pozisyonu vardır.

Bu sene, hakem atamalarıyla-hakem kararlarıyla-var’ın çağırdıkları ve çağırmadıklarıyla-tehditlerle-sahadan çekilmelerle-hakem dövmelerle-sahaya girip oyuncuları dövmelerle-arabistan süper kupa skandalıyla futboldan soğuduğumuz bir sene oldu.

Hocam dedikleriniz doğru, ama fenerbahçe aleyhine tecelli eden genel bir adaletsizlik bu sene kesinlikle yok

şu lanet trabzon maçı yüzünden trabzon maçına kadarki süreç unutuldu gitti

tarafsız olacağım diye de gerçekleri söylememek olmaz, siz de artık abartmayın şu tarafsızlığı bence

o haksız penaltılar olmasa çoktan lig bitmişti.

ben bu zamana kadar bir şey demedim

ama trabzon maçından önceki özellikle birkaç haftalık süreçte yaşananları kendileri de gördükleri halde hala adaletsizlik oluyor, kapalı kapılar ardında galatasaraya şampiyonluk hediye ediliyor denince de bir hop demek lazım

trabzon maçını bahane edip önceki yaşananları unutturamazsınız, ben unutmam. hala daha adaletten bahsederseniz de sessiz kalamam öyle

kapalı kapılarmış. çamur at izi kalsın

başkanınızın ve teknik direktörünüzün beceriksizliği ile gelen başarısızlıklar yüzünden galatasarayın başarısını iftiralar ile gölgeleyemezsiniz

Galatasaraya atılan en büyük iftira fetödür, ve fetö bittikten sonra kimin ne kadar şampiyon olduğu da ortadadır

Bu sene fenerbahçelilerin adaletten şikayet etmeye hiç hakları olmadığını düşünüyorum

forumda futbol konusu kapalıyken neler neler yaşandı. hiçbirini yazamadık buraya

galatasaray bu sene bileğinin hakkıyla şampiyon olacaktır

İsmail hoca dk 100’den sonra irfancanı çıkarıp kingi aldığında benim beyin bildiğin error verdi

şaşırsam mı, gülsem mi, ne yapacağımı şaşırdım

hala daha normale dönemedi

ismail hoca ne yaptı, ne yapmak istedi hala düşünüyorum

Güzel bir ilk 11.

Aktürkoğlu’nun kesik yemesi iyi olmuş.

Hocam yanlış anlama, bir kaç kere söyledim. ama tam boyut ricamı dikkate almadığın için merak edip sorayım dedim

Hocam yüklediğin fotoğrafları niye tam boyut yapmıyorsun? sence de böyle daha güzel değil mi? böylece fotoğrafı tıklamamıza ve sonra tekrar kapatıp konuya geri dönmemize gerek kalmıyor

fc24de0dde41358989333.jpg

dzeko ve batman farkı bariz görülüyor

fener ileride top tutamamaya başladı

batşu topu kapamıyor, kapsa ayağında tutamıyor, tutsa dzeko kadar oyun görüşü ve pasları iyi değil

yaşına göre dzeko gerçekten çok büyük oynuyor

oha, bunu yazarken zajc girdi oyuna, napıyon la ismail?

Arsenal Ferdi'ye niyetlenip İrfan'ı alacak gibi.

Bu sene iyice parladı.. taliplisi kesin olur.. prime robbeni hatırlatan performanslar sunuyor bazen

kanattan merkeze doğru bi anda harekete geçen robbenden rakip takımlar nasıl korkuyorsa irfan da kanattan ceza sahası önüne kat etmeye başladığında rakipler öyle korkuyor eminim

bizde de ziyech var bir o kadar korkunç ama işte sahada kalma süresi az adamın

Büyük maça çok az kaldı

city'in son yıllarda madride karşı bir üstünlüğü göze çarpıyor

ama madrid de en winner diye tabir edilen takımlardan biri

bakalım ne çıkacak sonuç

inşallah ancelottinin v. junior ve rodrygo'ya ver gerisini boşver taktiğinden başka bir taktiği vardır bu sefer

89abc8b186ac70e1a.png

Cumartesi günü şu aralar yaşamakta olduğumuz kuraklığa bir kısa mola veriyoruz ama sonra tekrar yağışsızlığa devam gibi

bahar mevsimi bölgemiz için pek iyi geçmiyor bu sene maalesef

inşallah bol yağışlı ve yağışın birkaç güne yayıldığı bir pattern denk gelir önümüzdeki haftalarda