Beiträge von Afel

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Ya siz ne olsun istiyorsunuz yollar kapansın felaket olsun insanlar dışarı çıkmasın rezil mi olsun istiyorsunuz.Yagdi anadolu yakasına 2 gündür işte kahvenizi aldınız içtiniz seyrettiniz kar yağışınida forumun hocaların tahminide tuttu.Calisan anne gördüm bugün yemin ederim duyar falan kasmiyorum kadın bebek arabasının her yerini sarmış sarmalamis cocuk üşümesin diye belliki mecbur bırakacak bir yere sabah saat 7.30 daha bizi çalıştırıyor işveren sahada açık havada yapcan diyor ayağın üşürmü ıslanır mı kimi umrunda bunuda ayağında ısıtıcı varken söylüyor bide eli çatlamış soğuktan böyle krem sürüyordu ellerine ,yemin ederim çekemedim fotoğrafını kopek kedi ve karga yan yana çöpün kenarında yemek ayikliyor hiç biride birbirine demiyorki ya noluyoruz .Sizin bu kadar çok istediğiniz kar belki birinin felaketi gerek yok gerilemeye gerek yok kasmaya gelmiyor ise vardır Rabbımın bir bildiği kim bilir kimin dua si kabul oluyor.

Her dolu vs bu gibi durumlarda siteye giremiyoruz bakım yapılıyor deniliyor.Ancak hep aynı şey yine kitleniyor site bi çözüm bulun artık lütfen iş işten geçtikten sonra siteye girsek ne olucak hava foruma üyeyiz dolu yağmıcak arkadaş hocalar bizi önceden bilgilendiriyor diye hava atıyoruz.Ama en kritik anlarda siteye giremiyoruz.Ana haberlere bile konu olan siteye yakışmıyor.

Vallahi yeter artık yav yorulduk bi milletin üstüne bu kadar gelinmez her yerden bişey kime neye yanalım üzülelim şaşırdık bitmiyor ki dert geldikçe geliyor tam bı umut derken bidaha bidaha Rabbim daha kötüsü nü göstermesin de bizimde bı kapasitemiz var yani.

onur kardeş bu sitede herkezin yazma eleştirme hakkı var bu konuda hem fikirim ancak semih bey tahmin yapıp tutmuyorsa olabilir yanılmışta olabilir fakat ben 8 yıldır takip ediyorum bunun 2 yılı üyeydim digerlerinde misafir olarak girdim detaylara bakmam ama semih bey kar yagacak dediyse yagmıştır buna emin ol detaylarla ilgilenmiyorum.Burası onun başlık açıp tahmin yaptıgı yer.Madem okadar eminsin ozaman niye seni başlık açabilecek konumda görmedik biz.

Semih hocam sen eskiden 2 ay önceden 1 ay önceden tahmin yapardın eksiksiz de tutardı.Geçen senede bu sene de artık tahminlerin çok kısa sürelere günlere falan geriledi.Bunun sebebi nedir hocam modeller mi mevsim anormallerimi yani değişen nedir hocam saygılarımla.