Beiträge von Tsunmys

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Yok takılmadım. Ben Efsane Semih'i baya oldu takip ediyorum. Tweet yazanıda tanımam. Takip ediyorum. Tweeti görünce paylaşmak istedim. Tarikatta değiliz, efsane semih tarikat lideri değil :)

Semih usta ortada yok bir kac gun haber alamicaz sistemden. Catlicaz hepimjz olucez bu forimda

"""""Hasta oldugum icin bir sure giremedim. 3 5 gun daha giremicem.

8 inde baslayacak sistem pespese gelecek sistemlerle subat sonuna kadar etkili olacak. Aysonuna kadar 3 sistem gelecek.

Modelde gormeyince sistem var desekte suphedeydiniz. model gosterdi gelecegine inandiniz. simdi gostermiyo tekrar gelmeyecegini saniyosunuz ama yaniliyosunuz.

Bugun itibariyle sistemin gelme ihtimali yuzde 90 a cikti.hayirli olsun."""""

Dedi 9 saat önce. Semih hoca hasta imiş.

Her sistem öncesi fosçular çıkıyor maalesef. Bu arkadaşların ortaokul yıllarından kalmış bir takıntısı mı var anlamadım! Ortaokulda şimdiki gibi e-okul yok. Bazı tipler vardı. Sınavdan kaç bekliyorsun diye sorunca 40-50 anca alırım derdi. Öğretmen sınıfta sonuçları okuyunca 80 civarı ve üstü not alırlardı. Neden yaptıklarını anlamadım hiç. Sanırım bu yıllara takılı kalmış arkadaşlar. Allah afetsiz sistemleri ülkemizden eksik etmesin.

usta sayende o kadar hava atıyorum ki iş yerinde sana güvenip tahminlerini paylaşıyorum senin reklamını yaparak tabi senin için vaybee yine bildi yorumlarını duymanın zevkini anlatamam eline gözüne sağlık..

:D tek benimdir diye düşünüyordum.
    Allah utandırmasın Semih hocam