Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam bu maçın nesi güzeldi, seyir zevki nasıl yüksekti?

O kadar sıkıcıydı ki, bari kavga falan çıksa da aksiyon olsa diye bekledim nerdeyse

Dalga geçiyorum bu arada djikunun sol eliyle temasından sonra icardi suratını diğer yöne çeviriyor, şu pozisyona farklı açı vermediler ya daha ne diyelim ki

• Penaltılık hakemlik hiçbir şey yoktu maçı izledim kaç defa da özeti yorumlamaları izledim penaltı pozisyonları tertemiz.Genel olarak rezil bir maçtı organizasyon pozisyon elde var sıfır galatasaray lehine yazar bu durağan oyun bizim için üzücü bir maçtı.

Tabi canım yoktu. Olması için icardi'nin bayılması ya da sakat kalması lazımdı. Çok objektif bir yorum olmuş hocam tebrik ediyorum 😁

• Dün akşam Fenerbahçe fredin yokluğunda yine bocaladi bir takım bir oyuncuya bu kadar bağlı olmamalı,pres,baski ve organize hücum anlayışı yoktu takımda, Cengiz yine beklenenin altında ve kredisini tüketiyor biran once kendine gelmesi gerekir buna karşın bana göre Galatasaray da birşey oynamadi hatta son haftalarda ki mental düşüş Galatasaray da devam ediyor,bence Galatasaray li arkadaşlar icardi nin pozisyonundan çok icardinin oyununu eleştirseler daha iyi nasil bizde cengiz kırıklığı icardi de son bes alti haftadır sahada yok, süper kupada fred olacak ve Fenerbahçe adina daha canlı ve heyecanlı bir mac bekliyorum 😊

• Icardı’nın neden itiraz etmediği belli olmuş.Bu açıdan bakınca pozisyon penaltı değil.Açıdan açıya farklılık gösteriyor.

• Icardı’nın neden itiraz etmediği belli olmuş.Bu açıdan bakınca pozisyon penaltı değil.Açıdan açıya farklılık gösteriyor.

Galatasaray sosyal medya hesabı ve başkanlarına göre sol kroşe yemişti oysaki. Bu görüntüye göre hiç bir şey yok. Olan oldu gerçi bunlar gereksiz boş şeyler çünkü ortada rezil bir oyun var 2 taraf içinde.

• Galatasaray sosyal medya hesabı ve başkanlarına göre sol kroşe yemişti oysaki. Bu görüntüye göre hiç bir şey yok. Olan oldu gerçi bunlar gereksiz boş şeyler çünkü ortada rezil bir oyun var 2 taraf içinde.

Öyle süper kupada kora kor bir maç izleriz umarım 🙏 .Fredli Fenerbahçe orta sahası çağ atlıyor 😎

Arka açı inanılmaz yanıltıcı olmuş alakası bile yokmuş gördüğümüzle bu pozisyon üzerinden icardinin gözünü göstererek toplumu manipüle etmeye çalışan galatasaray (yönetimi) rahatlasın şimdi.

• Öyle süper kupada kora kor bir maç izleriz umarım 🙏 .Fredli Fenerbahçe orta sahası çağ atlıyor 😎

Eğer Fredin gelişiyle kazanırsak ve oyun şablonu bir anda değişirse İsmail Kartal ne işe yarıyor orada niye sabahlıyor derler adama yani.

Gerçi ben öyle düşünüyorum lig başladığından beri oyuncuların bireysel performanslarıyla bu noktaya gelindi İsmail Kartalın ben hiç bir kritik maçda kritik katkısını göremedim. Gören varsa yazsın. Devre arasında Fred ayarına yakın bir oyuncu alınmalı bu adam illaki gene sakatlanabilir yada bir şey olabilir belli olmaz. Kruniçde bu tarzda bir oyuncu değil eğer alacaklarsa detaylar belli olmadı ama. Bir adamın eksikliği sonucu sen maç kazanamıyorsanki bu bir değil 2 değil kaç oldu olası şampiyonluk bu kaliteli kadroyla bile kaçar. Çürükler var tabi onların acil gitmesi gerekiyorda görücez. Dünkü maç çok canımı sıktı benim kendi sahanda beraberliğe oynamak kapanmak nedir. O maçı izlemeye giden binlerce taraftara ihanet resmen.

• Eğer Fredin gelişiyle kazanırsak ve oyun şablonu bir anda değişirse İsmail Kartal ne işe yarıyor orada niye sabahlıyor derler adama yani.

Gerçi ben öyle düşünüyorum lig başladığından beri oyuncuların bireysel performanslarıyla bu noktaya gelindi İsmail Kartalın ben hiç bir kritik maçda kritik katkısını göremedim. Gören varsa yazsın. Devre arasında Fred ayarına yakın bir oyuncu alınmalı bu adam illaki gene sakatlanabilir yada bir şey olabilir belli olmaz. Kruniçde bu tarzda bir oyuncu değil eğer alacaklarsa detaylar belli olmadı ama. Bir adamın eksikliği sonucu sen maç kazanamıyorsanki bu bir değil 2 değil kaç oldu olası şampiyonluk bu kaliteli kadroyla bile kaçar. Çürükler var tabi onların acil gitmesi gerekiyorda görücez. Dünkü maç çok canımı sıktı benim kendi sahanda beraberliğe oynamak kapanmak nedir. O maçı izlemeye giden binlerce taraftara ihanet resmen.

İsmail Kartal fazla taktik teknik bilmiyor iyi bir a planı var fakat başkada bir planı yok bu net zaten.Devre arası Krunic alınacak diyorlar Fred benzeri değil ama yinede altı numarada bizi rahatlatacaktır.Fred’in muadili de kolay kolay bulunmaz benzerini istiyorum diyorsan 20-25 milyon euro basıp alacaksın o da imkansız :S.Doğru kadro yanlış hocanın elinde şuan

• Arka açı inanılmaz yanıltıcı olmuş alakası bile yokmuş gördüğümüzle bu pozisyon üzerinden icardinin gözünü göstererek toplumu manipüle etmeye çalışan galatasaray (yönetimi) rahatlasın şimdi.

Suç yayıncı kuruluşta nasıl tek açıdan yayınlarsın? Icardı’nın ikinci yarıda çekilmiş bir fotoğrafı gözde morarıklık yok dediğim gibi ya direkte ya da djikuyla olan hava topunda aldı darbeyi.

51a85967ade3934a7.jpg0570865bcf097805f2.jpg

Müdahale yoksa Icardi neden yere düştü hocam?

Ayaklara bakarsanız, ayaklar birbirine çarpmıyor, yumruk ( tam yumruk ya da sıyırma tam anlaşılmıyor olabilir ) ile müdahale sonrası yere düşüyor Icardi.

Icardi’nin neden itiraz etmediği belli oldu demişsiniz de Icardi yere düşünce, eliyle yumruk hareketi yaptı, başını göstererek vurdu bana dedi hakeme.

• Müdahale yoksa Icardi neden yere düştü hocam?

Ayaklara bakarsanız, ayaklar birbirine çarpmıyor, yumruk ( tam yumruk ya da sıyırma tam anlaşılmıyor olabilir ) ile müdahale sonrası yere düşüyor Icardi.

Icardi’nin neden itiraz etmediği belli oldu demişsiniz de Icardi yere düşünce, eliyle yumruk hareketi yaptı, başını göstererek vurdu bana dedi hakeme.

“”Müdahale yoksa Icardi neden yere düştü hocam?”” sorunuzu biraz trajikomik buldum ligimizde her topçu maç başı 5-10 kez kendini yere attığı için benim açımdan bir manası yok maalesef.