İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar sistemler çöp oldu ülkenin yarısı için. Ama marmara ve karadenize iyi dek verdiği için en kral sistem. Model konusu marmara ve batı karadeniz konusu oldu. Bundan sonra bende sadece egeye yağsa bile sistem güzel diyecem.

• Arkadaşlar sistemler çöp oldu ülkenin yarısı için. Ama marmara ve karadenize iyi dek verdiği için en kral sistem. Model konusu marmara ve batı karadeniz konusu oldu. Bundan sonra bende sadece egeye yağsa bile sistem güzel diyecem.

Her kış sezonu aynı terane maalesef. Ben daha bu sabah yazdım model sayfasına girmeyeceğim diye.

Bu forum tüm ülkeye hitap eden bir forum model sayfasında bolgecilik yapılması çok üzücü gerçekten. Ama yarın sabah tekrar değişecek

• Sizi o kadar anlıyorum ki :(3232bakmayın Bursada oturduğuma bizzat geçen sene Biga'da otururken bu durumu yaşadım hemen biraz doğumuz gömülürken biz sadece seyirlik kar alabilmiştik full kuru soğuk çekmiştik keşke italya gibi ab üretebilsekte herkes faydalanabilse bu bereketten hava-kars323

• Bu forum tüm ülkeye hitap eden bir forum model sayfasında bolgecilik yapılması çok üzücü gerçekten. Ama yarın sabah tekrar değişecek

Model sayfası tamamen batı karadeniz ve marmara üzerine yorum yapıyor. Geçenlerde bir kişi merte atarlanmıştı yağmul aldığımızda onların tuzu kuru yağış zaten alıyorlar gibisinden

• Model sayfası tamamen batı karadeniz ve marmara üzerine yorum yapıyor. Geçenlerde bir kişi merte atarlanmıştı yağmul aldığımızda onların tuzu kuru yağış zaten alıyorlar gibisinden

Ya başka platformlarda ülkenin kurak kalmasını bizim kar alma ihtimalimize bağlayan bile gördüm ne biçim kavga etim yemin ediyorum afedersiniz üsluptan dolayı biraz sinirliyim en son birinin burnunu kırıcam şu camiada o olacak. Al işte bize kar getirecek siklon yok oldu ülkenin yarısı yandı daha mı iyi oldu şimdi? Kime ne zararımız dokundu bu kadar anlamıyorum İtalya'ya kaçsa, Yunanistan alsa bu kadar üzülmezler bize verince kafalarını duvarlara vuracaklar neredeyse.

Einmal editiert, zuletzt von Onur35 ()

• Ya başka platformlarda ülkenin kurak kalmasını bizim kar alma ihtimalimize bağlayan bile gördüm ne biçim kavga etim yemin ediyorum afedersiniz üsluptan dolayı biraz sinirliyim en son birinin burnunu kırıcam şu camiada o olacak. Al işte bize kar getirecek siklon yok oldu ülkenin yarısı yandı daha mı iyi oldu şimdi? Kime ne zararımız dokundu bu kadar anlamıyorum İtalya'ya kaçsa, Yunanistan alsa bu kadar üzülmezler bize verince kafalarını duvarlara vuracaklar neredeyse.

Biz dediğin İzmir değildir inşallah?

• Merhaba arkadaşlar, Cuma ve Cumartesi günleri için Bayındır’ın 700-800 m. rakımlı dağ köyleri için tahminleriniz nedir?