Başımız Sağ Olsun! Kahrolsun pkk

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şerefsizler, hainler gizliden gizliye kalleşçe çalışmalarına devam ediyor.

Şanlıurfa’da dün gece bir TIR’da yapılan aramada 5,5 ton patlayıcı ele geçirildi.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından dün gece saat 01.30 sıralarında yapılan çalışma sonucu 32 DG … Plakalı bir TIR içerisinde soğan çuvalları arasına gizlenmiş 5.5 ton patlayıcı ele geçirildi.

TIR içerisinde bulunan Y.K ve H. T isimli şahıslar ise sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

• PARÇALANMIŞ CESETLER İDDİASI

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Tekeli köyüne bağlı Çalışkanlar mezrasında PKK’lılara ait olduğu belirtilen 7 cenaze bulundu. DİHA'nın iddasına göre parçalanmış halde bulunan cenazeleri ormanlık alanda köylüler buldu.
    Cenazeleri almak için HDP ve DBP ilçe yöneticilerinin mezraya gittiği öne sürüldü.
    Kaynak : Haber7

• Şırnak'ın Cizre ilçesinde devam eden sokağa çıkma yasağı sürerken ilçeye bugün gitmek isteyen HDP'lilerin yolu, provokasyon uyarısı neticesinde Mardin'in Midyat ilçesinde kesildi. Aralarında bakan ve vekillerin de yer aldığı heyet, araçlarını bıraktı, kalan 90 kilometrelik yolu yürüyerek geçmek için yürümeye başladı.

------------

PKK Cizre'de 2 sivili öldürdü
    Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polis aracı ile otomobile yönelik gerçekleştirilen saldırıda 2 kişi öldü.

• Aytaç Abi bu tarz haberler yasak değil mi? Ben de paylaşacaktım ama yasaktır diye düşündüm bugün olanlardan sonra?

Ben de kaldırdım. O tarz videolar sitemizi zor duruma düşürebilir. Paylaşım yasaktır.

• Provakotörü siteden gönderen ellerinize sağlık.Burda vatanına sahip çıkan hiçbir kürt için söylenen kötü bir söz yok.Bu tarz provakatörlerin amacı ise ırkçılık muhabbetiyle ortalığı karıştırmaktan başka bişey değil.Gelelim barış muhabbetine 80 milyonluk TÜRKİYE CUMHURİYETİ bi çuval it sürüsüne bir şans vermişti onlar buna kansız oldukları için ihanetle cevap verdiler.Bu saatten sonra vatanına sahip çıkan baş göz üstüne ama ihanet edenin yeri cehennemin dibidir.O yüzden tek bir hain kalmayana dek YA ALLAH BİSMİLLAH diyerek dağ taş ova yer gök demeden TSK her yeri yakmalıdır.Bunun adına katliam ırkçılık soykırım diyen kim varsa da şahsen benim gözümde hain it sürüsünün yandaşıdır.

• Kendi ulusuna karşı bu kadar dürüst ve cömert olan müslüman Türkler hangi mezhebe bağlı olursa olsun aynı dürüstlüğü yabancılara karşı da yapar ve yerine getirirler. Bu noktada müslümanla müslüman olmayan arasında hiçbir fark gözetmezler.
    Monradgea D'ohsson

• Provakotörü siteden gönderen ellerinize sağlık.Burda vatanına sahip çıkan hiçbir kürt için söylenen kötü bir söz yok.Bu tarz provakatörlerin amacı ise ırkçılık muhabbetiyle ortalığı karıştırmaktan başka bişey değil.Gelelim barış muhabbetine 80 milyonluk TÜRKİYE CUMHURİYETİ bi çuval it sürüsüne bir şans vermişti onlar buna kansız oldukları için ihanetle cevap verdiler.Bu saatten sonra vatanına sahip çıkan baş göz üstüne ama ihanet edenin yeri cehennemin dibidir.O yüzden tek bir hain kalmayana dek YA ALLAH BİSMİLLAH diyerek dağ taş ova yer gök demeden TSK her yeri yakmalıdır.Bunun adına katliam ırkçılık soykırım diyen kim varsa da şahsen benim gözümde hain it sürüsünün yandaşıdır.

İmzamı atarım.

Katılıyorum .