Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • o pozitiflik sizler sayesindedir hocam :)--

• Ben o kadar sessizmiyim ki :hfyeni (18):

Sessizliği severim :)

Beğenmek bizim işimiz Gülşen hocam :hfyeni (29):

• Arkadaşlar beni tanitmayin çünkü tanınmaya ihtiyaç yok bütün alem tanır bizi :hfyeni (29): Şaka bir yana tanıtın la beni de ilgiye ihtiyacım var şuanda :P

• .... Hocamı tanıtayım. Kendisiyle konuşmadık sayılır ama fikirlerini düşüncelerini kısacası her şeyini beğeni butonuna dökebilen biridir kendisi :hfyeni (18): . Az konuşur öz konuşur ama kar yağdığında çok konuşur :hfyeni (18):

• .... Hocamı tanıtayım. Kendisiyle konuşmadık sayılır ama fikirlerini düşüncelerini kısacası her şeyini beğeni butonuna dökebilen biridir kendisi :hfyeni (18): . Az konuşur öz konuşur ama kar yağdığında çok konuşur :hfyeni (18):

Son cümle aşıri doğru.Geçen kış çok konuşurdum.Onlarca kar fotoğrafı atmışımdir.Şimdi dut yemiş bülbüle döndüm. :hfyeni (18):

• Arkadaşlar beni tanitmayin çünkü tanınmaya ihtiyaç yok bütün alem tanır bizi :hfyeni (29): Şaka bir yana tanıtın la beni de ilgiye ihtiyacım var şuanda :P

Hocam benimde burda kötü anım var 🤪hiç bu tanıtma konusuna girmek istemimmmm 😁 ama beni tanıyan tanıdı bence 😬 en iyi siz tanıdınız 😎

• Darknesspower kendisine forumun yükselen yıldızı desem hiç yanlış olmaz.

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Merhaba…

Buradan birazcık kendimi tanıtma ihtiyacı duydum 😊

Belki bana karşı ön yargılı olanlar vardır 🤣

arkadaşlar ben biraz çocuk ruhluyumdur ee baya da açık sözlüyümdür yani bayanım diye geri durma gibi bir huyum yoktur😁

Hayvanları çok severim özellikle kedileri 😻

Birde eskiden ekonomi felan çok ilgili değildim covid olayı patladıktan sonra sarmaya başladım ilgisi yok diyebilirsiniz😁

Ama çok ilgisi var 😆

Onun için ekonomide fazla yer alabilirim beylerin fazla olduğu bir yer ama benim için hiç önemli değil 😄

Hava olaylarına bayılırım hep ilgimi çeker onun için burası mükemmel bir yer 🤩

Eğer varsa kar kış tipi vs afrika basra forumun deme keyfine 😂

Şimdilik bu kadar…

Benim için olay şu…

Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol…. 😎

Kimse içinde değişmeyin😉