Basketbola Dair Her şey [Basketbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Harun Erdenay'ın açıklamalarını bugün dinledim. Söylenecek birşey yok, federasyon federasyon değil. Her iki kulüp de arada kaldı.

Siz seçtiniz.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• EuroBasket 2017 Elemeleri bugünkü maçlarla başlıyor
    EuroBasket 2017 ye 7 ülke direk katılacak(Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Yunanistan, İtalya, Letonya, Litvanya, Sırbistan, İspanya, Türkiye)
    Maçlar 4 ülkede oyanancak(Finlandiya, İsrail, Romanya ve Türkiye)
    Grup maçlarının bir kısmı ve final ayağı Türkiyede oynanacak
    Elemeleri bugün başlayan turnuvanın,seneye bu tarihte başlaması bekleniyor
    Ergin Atman Milli Takım görevinden istifa etti,Yola Galatasaray ile devam edecek

-Konu başında Süper ligin puan durumu bulunuyor bunun yerine Spor Toto Basketbol ligi puan durumu bulunursa daha doğru olur

• Ayrı ayrı forumlar açmamız gerekiyor. Puan tablosu sadece spor bölümünde gözüküyor. Ya da hem futbol hem basketbol aynı anda göstereceğiz. Çözüm üretiriz.

• Fenerbahçe euroligte iyi gidiyor. En önemli transfer antrenör olduğu zaten fenerbahçede bir gerçek, takımı buralara getirende, oyuncuların Fenerbahçe'ye gelmesine sebepte Obradoviç. Umarım ayrılmadan bir avrupa ligi şampiyonluğu tattırır bize..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• burası biraz canlansın :hfyeni (18):
    Euroleague puan durumu;
    Fenerbahçe çok iyi gidiyor geçen sezon hakemler yüzünden alamadığımız avrupa şampiyonluğunu inşallah bu sezon alacağız.
    :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

• İnşallah.Gönül isterki 4 takımımız da gitsin.Ama Galatasaray için çok zor gözüküyor.Galatasaray bundan sonra Anadolu Efes ve Darüşşafaka Doğuşun rakipleriyle oynayacak.3 Takımımız büyük ihtimalle son 16'ya kalır.

• @Fearless_29 Avrupa'da birbirimizle dalga geçmemeliyiz güzel kardeşim. Geçen sezon sizin Cska ile final maçınızda ben çoğu Fenerbahçeliden daha çok heyecanlanmışımdır. Biz Avrupa'da tek bilek tek yürek olmalıyız her zaman... Seni az çok tanıdığım için yazdım bunları okeys13123

• @Fearless_29 Avrupa'da birbirimizle dalga geçmemeliyiz güzel kardeşim. Geçen sezon sizin Cska ile final maçınızda ben çoğu Fenerbahçeliden daha çok heyecanlanmışımdır. Biz Avrupa'da tek bilek tek yürek olmalıyız her zaman... Seni az çok tanıdığım için yazdım bunları okeys13123

Dalga geçmeyle alakası yoktu hocam öyle gözüktü ise kaldırabilirim

• BASKETBOL
    17:30 | TBL Türkiye Kupası-Çeyrek Final | Beşiktaş SJ - Banvit | A Spor
    19:00 | Eurocup Kadınlar-Çeyrek Final | Yakındoğu Üni. - Venezia | FIBA TV
    20:30 | TBL Türkiye Kupası-Çeyrek Final | Galatasaray OB - Darüşşafaka Doğuş | A Spor
    21:00 | Eurocup Kadınlar-Çeyrek Final | Galatasaray - Ragusa | FIBA TV
    04:00 | NBA | Chicago Bulls - Boston Celtics | Bein Sports 3 / Smart Spor 2 / Turkcell TV Plus

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• NBA All-Star heyecanı #Şifresiz TV8,5’ta!

Cumartesi 05:00 Rising Stars
    Pazar 04:00 Yetenek Yarışmaları
    Pazartesi 04:00 All-Star

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.