16 Subat Hayata Donus

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zitat von DüzFurkan pid='89155' dateline='1391698800'

Efsane semih nerde mesut abi nerdesin yaa bizi bu sikintidan kurtar canimiz sikiliyo kurtar bizi.

Muhtemelen Efsane Semihin önümüzde ki dönem ile ilgili açıklamayı hafta sonu yapmasını bekliyorum. Bende bu açıklama için sabırsızlanıyorum

• Şubat için beklentiler karşılanmamış olabilir,ama sonuçta doğa bu her sene kış mevsimi sert geçecek diye bir kaide yok, zaten bu döngününde şu an yaşanması gayet normal çünkü güneş sistemimiz milyonlarca yıl sonra uykuya yattı ve patlamayı kesti.o yüzdende şimdi bu dengesiz havaları yaşıyoruz ama benim tahminiime göre Şubat sonuna doğru bir sistem daha alırsak bu kışıda kurtarabiliriz muhtemelen bence daha az bekleyelim daha henüz kış bitmedi çünkü.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Zitat von DüzFurkan pid='89166' dateline='1391704065'

Duyuru:Arkadaslar sakin olun.Semih abiyle konustum.Sustem geliyor diyor.Islerim yogun diyo.Aksam girerim diyo.Aksam burda olun.

Akşam oldu zaten panik yok tamam hem bende sistemin geleceğini düşünüyorum zaten merak etme,çünkü geçenlerde bir gfs modeli gördüm tam -8leri ülkemize sokmuş mükemmel bir görüntüydü ve yanılmıyorsamda Sibirya kökenli bir sistemdi o model neyse bakalım bekleyip göreceğiz artık..

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Zitat von Estimator Legend pid='89172' dateline='1391705894'

Sakın yaz sıcak geçicek diye sanmayın yaz kışa göre hazırlanır sıcak kış soğuk yaz soğuk kış sıcak yazdır

Böyle bir şart yok bana göre bunun tersi bir.ok olay olmuştur şöyle bir gerçek var ki kışta o kadar sıcak geçmedi çok olsa ortalamanın 1 derece üstünde çıkacaktır bol bol kuru soğuk var ;)

• Zitat von Heavy Snow S.A. pid='89110' dateline='1391639745'

Yanıldık kardeşim boyle kış düşman başina hayatimin en kotu kişi olabilir bu ne tahmin yapabildik ne de dogru duzgun kar gorduk :D

Olsun Buna şükür 2005 ten kötü değil ya şuan en kötü üçlü 2005 , 2014 , 2007 :D

• Hala sistem peşindemisiniz yaa .. :) geliyor geliyor merak etmeyin İskele Babası sistemi geliyor.. Şaka gibi olmuş Forum artık karsızlıktan !.. Herkes yok onla konuştum bunla konuştum kimse bir yere ayrılmasın falan diyor. yahu olmayan sistemleri varmış gibi konuşmalar tam halüsinasyon ortam :D

Einmal editiert, zuletzt von Murat ()

• Zitat von Murat pid='89185' dateline='1391716759'

Hala sistem peşindemisiniz yaa .. :) geliyor geliyor merak etmeyin İskele Babası sistemi geliyor.. Şaka gibi olmuş Forum artık karsızlıktan !.. Herkes yok onla konuştum bunla konuştum kimse bir yere ayrılmasın falan diyor. yahu olmayan sistemleri varmış gibi konuşmalar tam halüsinasyon ortam :D

İnsanların fikir ve görüşlerine saygı göstermek zorundasınız.

• Zitat von Murat pid='89185' dateline='1391716759'

Hala sistem peşindemisiniz yaa .. :) geliyor geliyor merak etmeyin İskele Babası sistemi geliyor.. Şaka gibi olmuş Forum artık karsızlıktan !.. Herkes yok onla konuştum bunla konuştum kimse bir yere ayrılmasın falan diyor. yahu olmayan sistemleri varmış gibi konuşmalar tam halüsinasyon ortam :D

Usta millet karsızlıktan kafayı yedi :D en azından yağmurlar başlıyor :D

• siteyi yorumları genelde takıb edıyorum yorum yapmasamda..
    ziyaretci olarak girilemeyince üye olup takip etmeye devam ettim..efsane geliyor yazılarını;çok kar yağıcağı yazılarını çok okudum ama hep hüsran..işler biraz netleşince acıklansa ve millet buşu boşuna bir heves içine sokulmasa daha iyi olur kanısındayım..eleştirim iyi niyetlidir yanlış anlaşılmasın..hava tahmininden hiç anlamam ama kar yağışını ve bol karda aracla dolaşmaya bayılırım herkez gibi efsane bir kar yağışını bende görmek isterim..ama yorumlara göre gecen sene aldığım kar lastikleriminde iki senedir bir işe yaramaması ayrı bir hüsran..kısaca söylemek istediyim tahminleri yaparken fazla abartmadan yaparsanız bu tür eleştirilere maruz kalmaz sitenizde daha takip görür kanısındayım..40 yaşında abinizden ufaktan sitem ve uyarı olsun..takibe devam..

buarada hiç anlamasamda banada kış bitti gibi geliyor (efsane anlamında bitti soğuk olur)

Einmal editiert, zuletzt von DOĞAN ()