12 Ocak'ta Hasret Bitiyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Ben şimdiden söyleyeyim ben mgmye güvenirim iyi tahminler yapar ama bazıları mgm ile dalga geçer ama göreceksiniz dalga geçenler bu fotorafı göstercek yada mgm şöyle yaptı diyecek.

• abi mgm kar deyince mgm le 40 yillik knk oluyz mgm kar yok deyincede sovuyoz fark ettinizmi.d

KAR [font=Verdana, Arial, sans-serif]:santa: [/font]

• Arkadaşlar uzun süren çalışmadan sonra türkiyemizin asıl sistemleri işallah ocak sonu alacak ben ocak sonundan çok ümitliyim gerçekten çok güzel sistemler var gösterdiğim tablolar 0 derecelere kadar inen ayın 23 ocak güzel tablolar başlıyor ...http://expert-images.weatheronline.co.uk/daten/proficharts/en/2014/01/08/basis06/euro/t850/14012406_0806.gif

• 20 ocakta 16 ocakta hasret bitiyor olsaydı daha iyi olurdu.Modeller zaten bas bas bağırıyor 20'sinden sonra sistemler bindirme yapacak sert soğuklar olacak en sert soğuklar 28 ocak-15 şubat arası olacak kısacası sömestır tatilinde.Ancak hasret bitiyor kısmı yağmur geliyor diye hasret bitiyor anlamında olsaydı daha iyi olurdu.:hfyeni (18)::hfyeni (18):

• Modeller o kadar çok dönüyor ki benim bile nevrim döndü Wink Sistem her an dalış yapabilir sabırla takip etmeye devam ediyoruz. En azından modellerin mutabakata varması lazım

• Modeller sürekli değişecektir bunda bir sorun yok , en yakın zamanda en net şekilde ne olacağını anlayabileceğiz. Belki 12 sistemi ertelenmiş olabilir fakat daha biten birşey yok. Şuan için sistem belli değil sürekli dönüyor , bu akşam efsane iner , yarın sabah her şey söner. Şu sıralar çok karışık , aldırmayın.

• Zitat von 4trest pid='81716' dateline='1389191899'

Modeller sürekli değişecektir bunda bir sorun yok , en yakın zamanda en net şekilde ne olacağını anlayabileceğiz. Belki 12 sistemi ertelenmiş olabilir fakat daha biten birşey yok. Şuan için sistem belli değil sürekli dönüyor , bu akşam efsane iner , yarın sabah her şey söner. Şu sıralar çok karışık , aldırmayın.

Çok doğru söylüyorsun katılıyorum....:4722

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük olsun...