Yeni bir efsane mi geliyor?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Şu gereksiz gereksiz sanki sizden kat kat daha çok biliyormuş da bir de artist artist eleştirenler ( varsa ki illaki olur ) takmayın hocam . Herkes yanılabilir . Sağlık olsun . Tahminimde bende yanıldım ... Olabilir böyle şöyler.

Şuana kadar öyle biri çıkmadı Allah'a şükür. Çıksa da bir şey demem, haklıdır. Bir insanı eleştirmek için onunla aynı düzeyde olmana gerek yoktur bence ;) Tahminim tutmazsa adam gibi özür dilerim ben, örtmem hatalarımı :)

• Yok arkadaş bırakacam bu işleri sitedeki herkes kendini bir şekilde kurtarmaya çalışıyorlar ki haklılar. Gece kar beklemeyin uyuyun.

günler önce bu gece için kayda değer birşey beklemediğimi ve uyuyacağımı söylemiştim :)
    haydi herkese hayırlı geceler :D

• Şuana kadar öyle biri çıkmadı Allah'a şükür. Çıksa da bir şey demem, haklıdır. Bir insanı eleştirmek için onunla aynı düzeyde olmana gerek yoktur bence ;) Tahminim tutmazsa adam gibi özür dilerim ben, örtmem hatalarımı :)

Aslında bi üye var da o burda olsa kesin başlardı siteyi terk etmelisin demeye ben ona gönderme yaptım . Bir üstad da onun yüzünden gitti maalesef. Neyse ben çıkayım TV izliyeyim biraz hoşçakalın :) .

• Aslında öyle büyük umutsuzluğa da gerek yok. Yağış başladığında sıcaklık düşecektir rahat olunuz :) Ama kar değerlerine düşer mi, muamma... Yağışın kuvvetli olduğu anlarda kıyılarda kar olabilir daha önce de dediğim gibi, büyük beklentiler hayal olur ama.

• Ankara yılın teselli kar yağışını aldı. 20 aralık, 7 ocak gibi sistemlerde Ankara'yı solda sıfır bırakan İstanbul bu kez mağlup oldu. Anadolu için son yılların en kötü kışlarından biri olsa da İstanbul için fena sayılmaz.

• 4 gün önce söylemedimmi 22 sistemi 700 mt ve üzeri için makbuldur diye, ve yine 1 gün sonrada demedimmi 27 sistemi yok olmuştur diye. diyagramlara ve modellere niye bakıyorsunuzki, benim yazılarıma bakın yeter:)

• 4 gün önce söylemedimmi 22 sistemi 700 mt ve üzeri için makbuldur diye, ve yine 1 gün sonrada demedimmi 27 sistemi yok olmuştur diye. diyagramlara ve modellere niye bakıyorsunuzki, benim yazılarıma bakın yeter:)

Tmm sen devam et bu yazılarına biz arkandan Destekliyerek geliyoruz. :hfyeni (18): Bu arada 27 Mart sistemi elimizdemi patladı yoksa kar alabiliceğimiz bir sistemmi?

Einmal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()

• Arkadaslar 5 Marttan sonra resmi olarak kis bitmistir, en son karadenize teselli kar yagan sistemden sonraki bütün sistemlerin bulutlarina bakarsaniz hep güneyli bulutlar sayesinde yagmur yagmis hiç deniz etkisi olmamistir, bu da bahar yagmurlarinin basladigina isarettir.

Sen demedin mi 1 nisanda kar geliyor diye, sen demedin mi 17 martta İstanbul'da kar garantidir diye, sonra da demedin mi garantörlerden uzak durunuz herşeyin kesinini Allah bilir diye :hfyeni (18):

• Valla ankaranın yüksek kesimlerine belkide kışın en fazla kar'ı düştü ankarada kış martta yaşanır

Karadenizde de martta yasanir zaten kar buraya sadece martta yagdi :) ama bundan sonra kis artik yúksek kesimlerindir...

• Buraya bu sene ilk kar 11 Aralik' ta kky olarak yagdi, 11 ocakta kar yagdi ama tutmadi çûnkû az yagdi, subatta bir kar tanesi bile göremedik, martta 2 defa jjar yagdi 5 martta az bise tuttu birde en son geçen hfta yani 17 martta sulu kar yagdi.

• Mart ın sonu olmuş hâlâ efsane beklentisi var Kış bitti artık bir şey beklemeyelim.Mart İstanbul da sadece 1929 ve 1987Kışlarında kapıdan baktırdı o da ilk yarısında.

• Bugün için : 'İstanbul'un yüksekleri değil tüm ilçelerinde hatta sahillerinde kar görülecektir' diye tahmin yapıp ve ısrarla birkez daha yanılan tahmincilerin artık tüm bu değerli üyelerden özür dileme zamanı gelmiş ve geçmektedir :hfyeni (30):

• Eh, bu da olmadı ne diyelim, yanıldık. Efsaneyle başladık, havada karla kaldık. Hatta onu dahi göremiyoruz. Özür dilerim tekrardan dostlar, ne diyelim, aylardan mart, tahmin zor. Kabul sizindir.

Sanırım gözünüzden kaçtı, ben özürümü çoktan diledim :) taktir sizindir. Aslında kıyılarda ancak yağış kuvvetlendiğinde kar olur demiştim ama malumunuz konuyu açtığımda efsane beklentim vardı.

Einmal editiert, zuletzt von FRMHFHF ()

• Bugün için : 'İstanbul'un yüksekleri değil tüm ilçelerinde hatta sahillerinde kar görülecektir' diye tahmin yapıp ve ısrarla birkez daha yanılan tahmincilerin artık tüm bu değerli üyelerden özür dileme zamanı gelmiş ve geçmektedir :hfyeni (30):

Diğer sayfalardaki yorumları okusana bi abla .