Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Futbol konusu kapalı buraya yazıyorum.

1 puan Fenerbahçe için kayıp değildir, ligin en zor 3 deplasmanından biri Eskişehir. 2 puan öndeyiz ve rakiplerin puan kaybetmeyeceği ne malum.

Topal o topu vurdurtmasa şuan 4 puan farkla liderdik ama olsun, bu deplasmanda 1 puan kayıp değildir.

• Bu forumda herkes istediğine inanabilir. İster Müslüman, ister hristiyan olsun beni ilgilendirmez ama;

- Benim dinime,
    - Benim peygamberime,
    - Benim kitabıma,

En ufak bir laf edilirse veya hakaret edilirse ne olur bilemiyorum. Kendimi tutamam bunu herkes bilsin.

Ben Şevket'in dinimize hakaret ettiğini görmedim, eğer KarTutkusu03'ün dediği gibi dinimize hakaret ettiyse bu olayda KarTutkusu03 yerden göğe kadar haklıdır.

Bu olayda artık kapansın, iyice rahatsız oldum.

• Net bir hakaret görünce, ne olursa olsun konu, bildirin bize. Bunun için burdayız. Olayı bilmiyorum ben, varsa, gösterin şurda falan, siledebilir yorumunu ekran görüntüsünü atın, gerekeni yaparız. Burası hür bir site, herkes istediğine inanır, söyler ancak tabiki kimse kimsenin dinine hakaret edemez, eleştiremez.

• Gösterdim ben her şeyi fakat kurallarda bilindiği üzere "Dinsizlik" maddesi yok.

Ek olaraktan yalan söylemiyorum efendim. Burada bulunan birkaç kişiyi de şiddetle kınıyorum.

AF-YOK

• Sitede bir hakareti olmadı diye biliyorum twitter'dan küfürsüz eleştirileri var.Twitter'da onun şahsi kullanımı altında olduğuna göre küfür , alay olmadıkça sorun yok.

[size=large]Hava Forum[/size]
    [size=large]Metehan[/size]

• Gösterdim ben her şeyi fakat kurallarda bilindiği üzere "Dinsizlik" maddesi yok.

Ek olaraktan yalan söylemiyorum efendim. Burada bulunan birkaç kişiyi de şiddetle kınıyorum.

Yalan söyledin demedim, bana mı söyledin bilmiyorum ama kanıtlayın gerekeni yapalım diyorum. Dinsizlik maddesi derken ? Dinsizlikde serbest. Bizi ilgilendirmez, onları bağlar dinsiz olmaları :).

Site dışından küfürlü küfürsüz istediğini yazar, bizi bağlamaz.

• Ben de onu diyorum,site dışında desin.Takmayın siz de onu o zaman.Burada hakaret etmediği sürece yapılabilecek bir şey yok.Dediğim gibi görmezden gelin,engelleyin.Bu kadar basit.

• Valla beyler sataşsam önceki günler sataşırdım. "Ömür Uzatma" gibi abuk subuk şeylerle bulunduğum ortama gelmesin, Allah ıslah etsin. Dinsizliğini belli etmediği sürece istediğini yapsın.
    Bir nasipsiz yüzünden ne ben sizin kalbinizi kırayım ne siz benim. Bir yerleri kalkıyor birkaç şahıs onu savununca. Ah ülkem ah.

AF-YOK

• Forum hür demiştim, isteyen istediğini düşünür, sadece sizin düşüncelerinize hakaret edemez. Dinsiz veya değil, bu sizi-bizi ilgilendirmez. Sizin görüşünüz hakkında görüş yapamaz, sizde yapamazsınız, o kadar. Uzatmayalım.

• Siz değilsiniz efendim merak etmeyin.

Din ve millet konusunda koyu bir insanım her ne olursa olsun, basit bir mevzu olsun forum dışında yapsın, ırgalamaz. Fakat evrenin yaratıcısına hakaret var işin içinde. Bu da bu konu hakkında son mesajım, doğru düzgün yorumlar yapsın forum içinde din ve millet hakkında koyu bir insanım.

Ek olarak sen beni tanıyamamışın o kadar süre içinde Meriç :) .

Sanırım hata bende Afyonkarahisar gibi bir yerde yaşadığım için mâlum gelemem böyle konulara, böyle insanlar barınamaz benim şehrimde.

Vatana hakaret etseydi forum halkı ona tavralırdı, ne güzel; din neden bu kadar ayaklar altına alınıyor :( ?

AF-YOK

• Din ayaklar altına alınmıyor biz laik bir ülkeyiz isteyen istediğine inanır ancak kimse birinin inancına hakaret edemez forumdada bir hakareti olmadı.Olsaydı merak etme en az senin kadar tavrımı koyardım.Ayrıca bu vatan hepimizin(ayrılmak isteyen hain kısım hariç! ) ancak türkiyedeki herkes müslüman değil.

• Bakmadım ben tartışmaya, at linki, şurda şu var de, vereyim cezayı.

• Ben dinime ve vatanıma çok bağlıyımdır. Dinim benim için herşeyden önce gelir.

Bende rahatsız olmuyor değilim ama onun inancına da saygılı olmalıyız. Dinimizde diğer dinlere hoşgörülü olmamızı ister, Peygamber Efendimizde hadislerinde diğer dinlere hoşgörülü olmamızı emreder.

Ben Rizeliyim, Rize'de böylelerini barındırmaz halk. 14'lü ile kovalar, şehirden atar. Bende kızıyorum arkadaşa ama yine de saygı duyuyorum.

Din hakkında konuşulacak çok şey var ama burası yeri değil.

Bu konuda kapansın artık.

• Bende dinine bağlı biriyimdir ama inancın sadece allah ve kul arasında olduğunu düşünürüm.Vatan millet ve türklük ise benim için en önemli kavramlardır müslümanlık ile birlikte.