Güneydoğu ve Tüm Türkiye için Son 5 Yılın En Güçlü Sistemi Geliyor... !!!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar Salı gününden itibaren Güneydoğu için modellerde(GFS) görünmesi gereken yağışların bir kısmı henüz gözükmedi. İlerleyen güncellemelerde yağışın hem çarşamba, perşembe günlerine yayıldığını hem de miktarının arttığını göreceksiniz inşallah...

Bu mesajım da burda. Yağış artınca söylemişti dersiniz. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

• Arkadaşlar Salı gününden itibaren Güneydoğu için modellerde(GFS) görünmesi gereken yağışların bir kısmı henüz gözükmedi. İlerleyen güncellemelerde yağışın hem çarşamba, perşembe günlerine yayıldığını hem de miktarının arttığını göreceksiniz inşallah...

Bu mesajım da burda. Yağış artınca söylemişti dersiniz. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Bence haftayı boşver yarın nasipse ikindiden sonraki yoğun kara odaklannn anı yaşa :D :) :)

• Yarınki yağıştan emin değilim kar olacağına. İnşallah kar olur %50 şansımız var ama yarın ve cuma günü yağmur olursa da şaşırmam...

Yarın yağmur olarak başlayacak yağışlar akşam 6 dan sonra önce orta daha sonra kuvvetli yağışlar eşliğinde kar yağışına dönüşecek ve salı gecesi boyunca devam edecek ALLAH izin verirse ben %70 80 İhtimal görüyorum çok güzel olucak yarın akşam hayırlısıyla yağar inş. ... :yes: bu yorumum tamamen verilerle yıllarca oluşan tecrübelerimin yoğrulmasıyla oluşturulmuş bi yorumm :biggrin: ALLAHA emanet ol ii geceler ....

• Yarın yağmur olarak başlayacak yağışlar akşam 6 dan sonra önce orta daha sonra kuvvetli yağışlar eşliğinde kar yağışına dönüşecek ve salı gecesi boyunca devam edecek ALLAH izin verirse ben %70 80 İhtimal görüyorum çok güzel olucak yarın akşam hayırlısıyla yağar inş. ... :yes: bu yorumum tamamen verilerle yıllarca oluşan tecrübelerimin yoğrulmasıyla oluşturulmuş bi yorumm :biggrin: ALLAHA emanet ol ii geceler ....

İnşallah kardeş. İnşallah yağar sana da iyi geceler...

• YARIN DMİ 360 DERECE DÖNECEK BÜYÜK İHTİMALLEDE ALLAHIN İZNİYLE HAFTA SONU YEREL MEDYADA KAR GELİYOR! BAŞLIĞI ALTINDA HABERLER YAYINLANACAK

• Of be of.bu dmi 2007 den beri urfaya kar haberi vermedi gittibeee...2 gün daha böyle benzer tahmin verirse dmi kesin haklı çıkar.ama inşallah değiiştirirler.birde cuma günü yani bugün için verdikleri tahminde bir fiyasko niteliğinde.

• MUHAMMED ALLAHIN İZNİYLE YARIN ŞEYTANIN BACAĞINI KIRACAZ SON MODELLERE GÖRE YAPIYORLAR

Bİ SÜRPRİZ OLUP AKŞAMDA VEREBİLİRLER DMİ BELLİ OLMAZ

• BU SİSTEMDEN TÜM TÜRKİYE ETKİLENCEK DEGİL DE

EN ÇOK İÇ-DOĞU VE G.DOĞU ANADOLU ETKİLENMESİNE RAĞMEN BU BÖLGELERDE SICAKLIK DÜŞÜŞÜ FELAN VERMEMİŞ AMA YARIN NASIL DÖNEK OLACAKLARINI SİZDE GÖRECEKSİNİZ

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Dmi eğer 2 gün daha böyle yüksek verirse haklı çıkarlar dua edelimki yine böyle vermesinler.bu sistemdede kar gelmezse bir daha güneydoğudan kar sözü bile etmem.sonrasını düşünmek bile istemiyorum

• Dmi eğer 2 gün daha böyle yüksek verirse haklı çıkarlar dua edelimki yine böyle vermesinler.bu sistemdede kar gelmezse bir daha güneydoğudan kar sözü bile etmem.sonrasını düşünmek bile istemiyorum ..
    AYNEN

• Dmi eğer 2 gün daha böyle yüksek verirse haklı çıkarlar dua edelimki yine böyle vermesinler.bu sistemdede kar gelmezse bir daha güneydoğudan kar sözü bile etmem.sonrasını düşünmek bile istemiyorum

Arkadaşım nasıl haklı çıkacaklar ya. Öyle bir ihtimal yok. Siz hala dmi'ye inanmaya devam edin...