Güneydoğu İçin Ocak Sistemleri

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İnsan buraya bakınca hep morali bozuluyor vala kusura bakmayın :([hr]
    Hep negatif hep negatif düşünceler ....

Einmal editiert, zuletzt von garez ()

• İnsan buraya bakınca hep morali bozuluyor vala kusura bakmayın :([hr]
    Hep negatif hep negatif düşünceler ....

Arkadaşım ne görürsek onu söylüyoruz. Herkese umut vermek adına kar yağacak, 30 cm olacak deyip olmayınca da insanları hayal kırıklığına mı uğratalım. Ben kendi adıma konuşuyorum. Verilerde ne görüyorsam onu söylüyorum. Ne eksik ne de fazla. Asla olmayacak şeyleri söylemem. Eğer ki sistem gelecekse de geliyor derim. Bu kadar basit. :punk:

• Arkadaşım ne görürsek onu söylüyoruz. Herkese umut vermek adına kar yağacak, 30 cm olacak deyip olmayınca da insanları hayal kırıklığına mı uğratalım. Ben kendi adıma konuşuyorum. Verilerde ne görüyorsam onu söylüyorum. Ne eksik ne de fazla. Asla olmayacak şeyleri söylemem. Eğer ki sistem gelecekse de geliyor derim. Bu kadar basit. :punk:

aynen.insanların tahminleri kendini bağlar bende kar beklemiyorum.hatta cuma günü hava güeşli olacak bile diyebilirim.zaten şanlıurfa tahminleri konusunda yaptığım tahminimdede söyledim.kar beklemiyorum.ama cuma gecesi don olacak

• aynen.insanların tahminleri kendini bağlar bende kar beklemiyorum.hatta cuma günü hava güeşli olacak bile diyebilirim.zaten şanlıurfa tahminleri konusunda yaptığım tahminimdede söyledim.kar beklemiyorum.ama cuma gecesi don olacak

Ben kar yok demiyorum ama kesin olacak da demiyorum. Perşembe ve cuma günü kar ihtimali var Gaziantep'te ama yağışla soğuk çakışması şartıyla. Şu anki veriler kar olsa bile yağışın çok az olacağını söylüyor.

• 18 inde bi sistem var ondan bahseden yok :)....Türkiye nin her tarafına kar bırakabilecek bi sistem ;)...

Bu kadar umutsuz olmanız tuhaf bence...Ama tabi ki teğet geçebilir o ayrı mesele !

• 18 inde bi sistem var ondan bahseden yok :)....Türkiye nin her tarafına kar bırakabilecek bi sistem ;)...

Bu kadar umutsuz olmanız tuhaf bence...Ama tabi ki teğet geçebilir o ayrı mesele !

Biz 18deki sistemden bahsetmiyoruz ki :biggrin: :biggrin: Ayın 12-13ünden bahsediyoruz. 15inden itibaren dondurucu soğuklar Türkiye'ye geliyor. Asıl kar o zaman yağacak inşallah. O konuda şüphesi olan yok bence..

• Haaa bende uzun süreli tahmin yaptığınızı sandım kusura bakmayın o zaman :)...

O zaman ilk soru mu sorayım :)...Klasik olacakta Beklenen güçlü sistem Hatay ı etkileyecek mi ? ?

Sordugum iyi tahminciler örtü olabilir dedi bi de size sorayım ? ?

• Haaa bende uzun süreli tahmin yaptığınızı sandım kusura bakmayın o zaman :)...

O zaman ilk soru mu sorayım :)...Klasik olacakta Beklenen güçlü sistem Hatay ı etkileyecek mi ? ?

Sordugum iyi tahminciler örtü olabilir dedi bi de size sorayım ? ?

Hatay'da ayın 16-17sinden itibaren kar ihtimali yüksektir..

• Konu 'Güneydoğu ve Tüm Türkiye için Son 5 Yılın En Güçlü Sistemi Geliyor... !! ' konuşulduğun , konu kirliliğine sebebiyet vermemesi için kilitlenmiştir.
    moderator
    kardan emrah

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]