2012'de Kurak Bir Kış Yaşayacağız Söylentileri

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Açıklanan öngörülere göre bu sene beklediğimiz 2012 kışı geçen kışa göre yine pek farklı geçmeyecekmiş.peki bunları öne süren kimler bir takım adı bilinmeyen hava durumu siteleri ve onların yardakçılığını yapan gazete ajansları.

Evet ortaya atılan iddia bu tutma olasılığı az da olsa yüksek gibi görünüyor.ancak son zamanlardaki basınç yerleşimlerine bakarsak şu anki yaşadığımız mevsim bizlere normal bir kış yaşayacağımıza işaret gösteriyor arkadaşlar. yani bizim tahminimize göre bu kış ortalamalar değerinde (sıcaklıklar) bir kış mevsimi olabilir.tabiri caizse kurak bir kış beklentisi şimdilik yok ortada ,var diyenlere kesinlikle itibar etmeyiniz.cünkü onların ellerindeki veriler geçen seneki kış mevsiminin kopyasıdır.o yüzdende sizlerden şu konuda bir ricada bulunmak istiyorum. yazılan öngörü makalelerinin altında meteorolojinin hic bir adı olmayan açıklamalara asla inanmayınız inananlarıda uyarınız.hepinize bol karlı bir kış mevsimi diliyorum.

*Not:Herhangi bir siteden alıntı değildir kişisel bana ait olan bir açıklamadır.bilgilerinize sunarım.

karsever ugur

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur