Ankara Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Siz karadeniz üzerinden gelen yağışlı havadan etkilenmiyorsunuz ki.Kuzey anadolu dağları yağışınızı kesiyor.Siz yine akdeniz kökenli yağış alıyorsunuz. ;)

Ben yağıiı demiyorum soğuğu diyorum, Yağış tabiki akdenizden gelen yağış bize tam geliyor karadenizdeki nasıl gelsin en fazla Dek gelir geçen yıl olduğu gibi

• Ben yağıiı demiyorum soğuğu diyorum, Yağış tabiki akdenizden gelen yağış bize tam geliyor karadenizdeki nasıl gelsin en fazla Dek gelir geçen yıl olduğu gibi

Yoo Balkanlar'dan gelende İskandinavya'dan gelende yarıyor son yıllarda fazla göremediğimiz için öyle diyorsun. ;) Yoksa Polar Ankara'yı sibiryadan daha fazla besler. ;) 8-9 Mart 2010 Aralık gibi.

• Ankarada bu gece kar yağışımı oldu arkadaşlar bazı haberler geliyoda merak ettim

• aynen öyle, 15 inde ankarada olacağım büyük ihtimal kar görürüm geldigim hafta :)

10 mm falan var yeter o bize heleki kar olsun akşam saatlerinde çevirirse yağmur yağışından kar yağışına ne güzel bir görüntü olur lapa lapa yağar :D

• 10 mm falan var yeter o bize heleki kar olsun akşam saatlerinde çevirirse yağmur yağışından kar yağışına ne güzel bir görüntü olur lapa lapa yağar :D

bak bu görüntüyü 23 nisan gecesi çektim ben, Buna benzer hatta biraz daha iyi bi durum olucak 16-17 si arasında, Ankarada olacağım o tarihler arasında detaylı bilgi veririm sana

• bak bu görüntüyü 23 nisan gecesi çektim ben, Buna benzer hatta biraz daha iyi bi durum olucak 16-17 si arasında, Ankarada olacağım o tarihler arasında detaylı bilgi veririm sana

Evet. ben bu videoyu izlemiştim gerçekten mukemmeldi o gece kar yağışı uyumamıştım kar yağışını izliyodum :D accuweather 15 kasımı 16 kasıma bağlayan gecede kar vermiş 1,5 cm :D

• Evet. ben bu videoyu izlemiştim gerçekten mukemmeldi o gece kar yağışı uyumamıştım kar yağışını izliyodum :D accuweather 15 kasımı 16 kasıma bağlayan gecede kar vermiş 1,5 cm :D

accuya sadece günlük tahmin için bak, bulutluluk oranı yağış oranına vs bak, 1,5cm demiş sıcaklığı 15 derecede tutmuş :) Yani sistem geldigi gün onu 5-6 cm yapar sıcaklığı yarı yarıya düşürür bi anda Kış boyunca bunu iyice sezdim accuweather'da

• Ankara geçen sene kanser etti adamı.eskişehire boluya konyaya 30-40 cm kar yağarken ankara 10-15 i geçemedi.büyük bi bahtsızlığı var devam eder bence bu sene de her sene olduğu gibi

D6502 cihazımdan Hava Forum kullanılarak gönderildi

• Ankara geçen sene kanser etti adamı.eskişehire boluya konyaya 30-40 cm kar yağarken ankara 10-15 i geçemedi.büyük bi bahtsızlığı var devam eder bence bu sene de her sene olduğu gibi

D6502 cihazımdan Hava Forum kullanılarak gönderildi

Ayni sey bu gece icinde gecerli olucak. Kizilcahmam ve taraflaru bu gece 5-10 cm kar alicak ankara ise p.bulutlu.

LG-D723 cihazımdan Hava Forum kullanılarak gönderildi

• Ankara'da resmen kar havası vardı bugün.Sıcaklık çok düşük kaldı.Sabah bazı yerlerde seyirlik de olsa kar görülmüş.

Sabah 5.30 ile 6 arasinda ankaranin kuzeyinde orta siddette kar yagmis arkadasim yazdi

• Sabah 5.30 ile 6 arasinda ankaranin kuzeyinde orta siddette kar yagmis arkadasim yazdi

Bugün ki hava dağlara kar yağar soğuğu şehir merkezine vurur.Aynı o şekilde idi.Rüzgarlı bir kış günü gibi:)