Önümüzdeki Hafta Ne olacak ?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Ya kardeş bu zarflar banamı,ha eğer banaysa şimdiden söyleyeyim,benim siyasi görüşüm senin belirttiğin adını koyamadığın ak partidir,ama ben kim olursa olsun yerine göre savunur yerine görede çekiştiririm,konu nerden nereye bu kadar büyütmenin gereği yok ben kendimce düşüncelerimi paylaştım,bir dahada formda kesinlikle yazmayacağım,

Einmal editiert, zuletzt von karadeniz52 ()

• Ya kardeş bu zarflar banamı,ha eğer banaysa şimdiden söyleyeyim,benim siyasi görüşüm senin belirttiğin adını koyamadığın ak partidir,ama ben kim olursa olsun yerine göre savunur yerine görede çekiştiririm,konu nerden nereye bu kadar büyütmenin gereği yok ben kendimce düşüncelerimi paylaştım,bir dahada formda kesinlikle yazmayacağım,şuraya bak ya

Buranın bir hava durumu sitesi olduğunun umarım herkes farkındadır. Kim mhpli kim akpli kim chpli vs. hiç biri bizim için önemli değil. Buraya siyasi görüşlerinizi değilde havayla ilgili görüşlerinizi yazsanız daha doğru ve mantıklı olur herhalde.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Buranın bir hava durumu sitesi olduğunun umarım herkes farkındadır. Kim mhpli kim akpli kim chpli vs. hiç biri bizim için önemli değil. Buraya siyasi görüşlerinizi değilde havayla ilgili görüşlerinizi yazsanız daha doğru ve mantıklı olur herhalde.

Bende o yüzden konuyu kısa sürede tatlıya bağlamak istedim ama arkadaş nedense buna yanaşmadı...

• Bu konuda son lafim:

bazen yanlis anlasilmalardan ötürü konu ilerliyebilir bilinmiyen yönlere.

Eger orman isletmelerindeki ihalelerin düzeniyle ilgili, veya ihaleler alindiktan sonra sirketlerin doga ve yaban hayati tehlikeye sokacak davranislar var ise, bide bunlarin lokal iklim ve yeryüzündeki derelerde etkisi var ise sonuna kadar Karadeniz52 hak verecem.

Ama sadece önyargiysa ilk mesaji bundan ötürü düzenlemesi lazim

Karcikonuralp sanada ayrica bir sorum var :
    "onun bunun reklamini yapma bana dedin"

peki ben ilk basta bu isle ilgilenen ve de bizim bakanlarimizin yerlestirdigi kisilerden haber almayalim da kimlerden aliyim ?

hele bide okadar ugrasmislar yayinlamislar, eksik veya iyi sekilde ...

baska kaynaklarin var ise lütfen paylas....

bilgiler paylastikca güzeldir , degil mi ?

Einmal editiert, zuletzt von yaraligöz ()

• ''Önümüzdeki hafta ne olacak?'' topiğinde orman işletmelerinin ihalelerinde ahlakdışı uygulamalar ve siyaset etiği vs vs vs konusu işleniyor.

Einmal editiert, zuletzt von 3VSANE ()

• Konunun basligi zaten eksik

X aralik Y aralik arasi hava tahmini ve görüsleriniz olmasi lazim idi.

Birisi kalkip da bugün yagis aldim kiskanmayin demesi ikinci hata ( konu disi)

konusma tarzina ve lafin altinda yatan gerçeklere sokulmam üçüncü hata

Ama bütün bunlardan ders çikartmak mümkün bu da HIç KIMSENIN FORUM'a SAYGILI OLMADIGINDAN

3vsane de bunlari koz bulup hoslanmasi 4üncü hata

• Bu hafta bazı bölgeler yine yağışsız kalacak 2 günlük yağışın ardından sıcaklıklar tekrar yükselecek o kadar önemli değil 15-16 kasım donacağız tek kelimeyle :))

Bu Millet Kar yağışı Bekliyor