10-14 Aralık Arası Beklentim

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Evet arkadaşlar radara göre bu kuzeydeki son oluşumlar mı yoksa arkasından yeni kütleler oluşur mu

• 05.55 yer acıbadem yerde 1 cm değil 0.50 cm bile kar yok havada görsel şölen var mı ?
    Az önce vardı videosunu çektim müthiş bir dekdi gökgürültüsü ve şimşekler eşliğinde .
    Ama dediğimde nedense yanılmamak hep hoşuma gitmiştir:)
    Okullar konusuna gelirsek belki küçük yaşta ilkokul öğrencilerinin üşüyüp hasta olunacağı ve yükek yerlerin ani 5 cm kar almaları kafalarını karıştırıp tatil edebilirler.
    Ama bu çok düşük bir ihtimal gibi geliyor bana

• Pa sendeki problemin ben oldugunu biliyorum...kaşıntın var senın bence:) bugunde milletin canını sıkma..bir cok yerde harıka kar var su an..eger canın sıkılıyosa parmaklarını kullanabilirsın:):):) anladın en onu..

• Pa sendeki problemin ben oldugunu biliyorum...kaşıntın var senın bence:) bugunde milletin canını sıkma..bir cok yerde harıka kar var su an..eger canın sıkılıyosa parmaklarını kullanabilirsın:):):) anladın en onu..

Ne kadar cahil bir insan olduğun yaptığın yorumdan belli oluyor .
    zaten herkesi tatmin eden bir kar yağışı varsa kimsenin morali bozulmaz.
    Ben kendi konumum hakkında kadıköy hakkında beşiktaş hakkında kıyı kesimler hakkında yaptığım tahminimde haklı çıktığımı savundum ama bu sana baya bir batmış hadi sen şimdi git modelleri aç -10 girmisse gel buraya havaturka ve havadelisinden çaldığın yorumlarıda katararak alıntılar ile millete cevap ver. hadi aslanım :)

• Zitat von PA(Acıbadem/İSTRakım45M)

1386735057[/url]']

Ne kadar cahil bir insan olduğun yaptığın yorumdan belli oluyor .
    zaten herkesi tatmin eden bir kar yağışı varsa kimsenin morali bozulmaz.
    Ben kendi konumum hakkında kadıköy hakkında beşiktaş hakkında kıyı kesimler hakkında yaptığım tahminimde haklı çıktığımı savundum ama bu sana baya bir batmış hadi sen şimdi git modelleri aç -10 girmisse gel buraya havaturka ve havadelisinden çaldığın yorumlarıda katararak alıntılar ile millete cevap ver. hadi aslanım :)

Komik duruma düşme, bu karı da beğenmiyorsan Aralık ayında diyecek bir şey yok