Yeni bir efsane mi geliyor?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Ne özrü ne için özür.Gereksiz taleplerde bulunmayın.

aslında sen de haklısın usta. Bünyamin sürmeli veya Gökhan abur veya John Bastardi tutmayan tahminleri sonrası ne zaman özür dilemiş ki :D Bu iş tahmin işidir, tutar veya tutmaz, özür isteyen diler ama özür talebi bana da saçma geliyor. Yine de ben özür diledim şu efsane konusunda, sonra başıma üşüşmesinler diye :D

• Bünyamin Sürmeli'de Mart sonu sistemini duyurdu!Üstelik 16-17 Mart'tan daha soğuk ve daha uzun sürecek dedi.Semih bey gibi değil.O tv'den milyonlara sesleniyor.Sormak lazım özür dilediğini duyan oldu mu?Bakın twitter'da ne yazmış!Yagisin gece gec saatlerde ve yarin İstanbul'un yukseklerinde de karla karisik yagmura donme ihtimali var...

• Siberianist'e teşekkür ederim. ama bazıları için her işten kılıf uydurma ve kaçma çabaları gereksiz. başarısızsan bunca beklentiye soktuğun insanlara bir özür dilemek senin görevin birde kalkıp ne özürü , saçmalayın diye üste çıkmak var mı ? tamam büyük tahminciler dilemiyor diyelim ilk defa sen dilemiş ol alçak gönüllülüğünü göster , bizde helal olsun diyip saygı gösterelim ayıptır ya. neyse tartışma yaratmayacağım zaten bu konuda kimsede arka çıkmadıkça bizim sesimiz hep belli bir yerlerde kalacaktır.

• Siberianist'e teşekkür ederim. ama bazıları için her işten kılıf uydurma ve kaçma çabaları gereksiz. başarısızsan bunca beklentiye soktuğun insanlara bir özür dilemek senin görevin birde kalkıp ne özürü , saçmalayın diye üste çıkmak var mı ? tamam büyük tahminciler dilemiyor diyelim ilk defa sen dilemiş ol alçak gönüllülüğünü göster , bizde helal olsun diyip saygı gösterelim ayıptır ya. neyse tartışma yaratmayacağım zaten bu konuda kimsede arka çıkmadıkça bizim sesimiz hep belli bir yerlerde kalacaktır.

Tahminde özür olmaz isteyen tahmini dikkate alır tahmin gerçekleşirse sevinir gerçekleşmezse üzülür kimseye kesin bu gerçekleşecek ve buna inanın diye bir şey söylenmedi,zorlanmadı özürde olmaz

• Tamam beyler tartışma yaratmak istemiyorum. konu burada kapansın başka mesaj atılmasın bunu hakkında lütfen ! Bahar geldi konu açma yetkisi olan bir arkadas bahar aylarına özel bir konu açarsa en azından oradan devam ederiz. Daha taze bir nevruz atlattık bu arada herkesin geçmiş Nevruz'unuda kutluyorum :hfyeni (25):

• Konu açmasına açarız tutmazsa bide özür dilemesi var.:) Ben tutan tahminlerim için kimseden tebrik vs. beklemiyorum beklemedimde.Yanılgımda da hatamıda kabul ederim.Yanılmak hataysa tabi.Tutmayan tahminimde sizden daha çok üzüldüğüme emin olabilirsiniz.Sonuçta bir umut var ortada.Ama olmayınca olmuyor.Vermeyince mabut neylesin mahmut? Elimden gelse her kış 3-5 sefer 1 mt kar yağdırırım.

Einmal editiert, zuletzt von Hava_Forum ()

• İstanbul için kış sonlanmış gibi duruyor. Son kararımı yarın vereceğim haberiniz ola. Ya bahar konularına başlayacağız ya da buradan devam edeceğiz. Benim fikrimi ise son veriler şekillendirecek..