Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Bence bu kış bitmiştir,seneye umarım))

Ilıkçı alert daha marta girmedik hiç bir şey belli olmaz bakarsın martın tamamı kar yağışlı ve aşırı soğuk olur hava bu mesela İstanbul 1987 efsanesi başlamadan 1 gün önce hava 16 derece ve güneşliymiş

• Onur_35 280 adet mesaj yazmışsın 279 tanesi kıyı ege dışın da,ayaz yiyeceğiz, buraya yağmayacak gibi sözler sarfettin birine cevap verirken bile bu söylemleri o cevabın içine sıkıştırdın sabret güzel kardeşim sabret izmir de oturuyorsun unutma kar için yeterli bir yer değil 2 sene yağmaz 1 sene yağar çok değişik bir şehrimiz ama inan artık ben sıkıldım her yorum arkasından ayaz yicez lafını duymaktan biraz sabret şu anda hiçbir yerde kar yağmıyor bizde beklemedeyiz

arkadaşa katılıyorum. baydı artık kıyı ege muhabbeti onur'cuğum yeterli bu kadar ;)

• Yara yara geliyor deyipde sistem gelmezse semih için hiç iyi olmaz. :4722
    20 aralık sistemi tuttu ama genelde çok kötü tahmin yaptı.tutturamadıkları tutturduklarını katlar.
    havaturkadakilerde onun egolu biri olduğunu söylüyorlardı.bence haklılarmış.adı efsane ama kendisi ne derece öyledir bilemiyorum. ;)

• 25 şubattan sonra sistem gelebilir ancak efsane çoooooook zoooor.kar yağarsa kimse bu tahmini başarılı bulamaz.çünkü nede olsa kış.illa kar yağacak.ama sistemin başlığı efsane diyor.

• Nasıl bir model de koca morluklar kaybolup Türkiyemin üstü sapsarı oluyorsa 1 günde de o morluklar karadenizin üstüne çöküp Türkiyemin tamamı da laciverte boyanır gelmez gelmez diyenler 2 güncelleme istikrar sağlandı aaaa harbiden geliyor sıkı durun diyenler tek güncelleme kötü çıkınca içinde ki kış günü ılıkçılık (sadece ego tatmini) özlemini dışarı fışkırtanlar sibiryanın azabına uğrayacaklardır... Bu iş tahmin işidir burda en fazla atıyorum 2000 kişiye ithaf ediyoruz ağzı olan konuşuyor şu ılıkçılara lafım egonuzun tavan yapmasını istiyorsanız 70 milyonun izlediği fox haberin asıl kar haftaya haberine atıfta bulunun..Şimdi ki lafım sanadır anteptekar kardeşim ismin kadar ne kadar kar sevdalısın bilemem bakıyorum HF üyesisin burada insanların tahminine ya saygı duyarsın edeplice eleştirirsin yada gider sende şahsi fikrin olan bir konu açar orada ılıkçılarla tartışırsın unutma konu başlığı Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

[size=large]KAR`I SEVMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR...!![/size]

Einmal editiert, zuletzt von MythunteR ()

• 25 şubattan sonra sistem gelebilir ancak efsane çoooooook zoooor.kar yağarsa kimse bu tahmini başarılı bulamaz.çünkü nede olsa kış.illa kar yağacak.ama sistemin başlığı efsane diyor.

10 cm dahı yağsa ınadına ben ona efsane dıyeceğim haksızda sayılmam 1,5 ayın ardından..

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.