Marmara ve Batı Karadeniz Bölgesi Genel Tahmin Ve Uyarılar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kocaeli kuzeyli sahilleri kopuyor!!!
    Arkaaşlar ben Kocaeli sahilde yaşıyorum çok fena kar yağıyor hala yeşil kütleler üstümüzde. Sabahtan bu yana genellikle kesintisiz yağdı hem dolu hem lapa lapa Allah herkeze nasip etsin.... :)

Bağırganlı

• Kocaeli kuzeyli sahilleri kopuyor!!!
    Arkaaşlar ben Kocaeli sahilde yaşıyorum çok fena kar yağıyor hala yeşil kütleler üstümüzde. Sabahtan bu yana genellikle kesintisiz yağdı hem dolu hem lapa lapa Allah herkeze nasip etsin.... :)

Sistem gider ayak Kandıraya güzellik yapmış ozaman :) Bugün Derince/Körfez tarafında sadece hafif orta kuvvetle kar sağanakları oldu. Yinede bunada şükür dışarda 35cm kar var yarın bide cepheyle gelecek yağışlar olacak fakaz İstanbul bize göre daha çok etkilenecek.Kocaeli'de ucundan bişeyler alır ama özellikle sahiller sıkıntılı kky ve yağmur yapabilir, yaparsa tüm karlar erir. En azından bu sistem bizi tatmin etti.5-10 cm arası daha yağsa yılbaşı sistemi olacaktı. Şubatın 6-7'sine kadar bizi idare eder bu.Hayırlısı bakalım Şubatın 2.ci haftası için ümitliyim. Eğer yağmur yağar eritirse karları Umuttpe'ye çıkmanı tavsiye ederim sağlam kar var oradada yarında kar olarak alır. Ben şahsen öyle yapacağım hazır kampusde'de kar tatili oldu.Kimsecikler olmaz eğlenirsin. :)

Einmal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()

• Sistem gider ayak Kandıraya güzellik yapmış ozaman :) Bugün Derince/Körfez tarafında sadece hafif orta kuvvetle kar sağanakları oldu. Yinede bunada şükür dışarda 35cm kar var yarın bide cepheyle gelecek yağışlar olacak fakaz İstanbul bize göre daha çok etkilenecek.Kocaeli'de ucundan bişeyler alır ama özellikle sahiller sıkıntılı kky ve yağmur yapabilir, yaparsa tüm karlar erir. En azından bu sistem bizi tatmin etti.5-10 cm arası daha yağsa yılbaşı sistemi olacaktı. Şubatın 6-7'sine kadar bizi idare eder bu.Hayırlısı bakalım Şubatın 2.ci haftası için ümitliyim. Eğer yağmur yağar eritirse karları Umuttpe'ye çıkmanı tavsiye ederim sağlam kar var oradada yarında kar olarak alır. Ben şahsen öyle yapacağım hazır kampusde'de kar tatili oldu.Kimsecikler olmaz eğlenirsin. :)w

Şükret kardeşim kandırayı bilmem ama ben sahildeyim 20 cm ya var ya yok.; )

Bağırganlı

• İşte bizdeki şans bu kadar.Her yere yağar bize yağmaz.