Sistemle İlgili Ön Bilgilendirme

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Müthiş bir sistem, bize özel olarak gelen büyük bir nimet. Hayırlı olsun Türkiye :D

• arkadaşlar birşey soracam.hani istanbulda öğle saatlerinde bir kar başlamıştı millet arabalarını boğaz köprüsünde bırakıp yürüyüp gitmişlerdi.o gün ve sonraki günler neredeyse 1 ay hava hep soğuk ve aralıklı ep kar yağmıştı.benim hatırladığım sene 2000 yada 2001 olması lazım.ben onun kadar güzel bir kış hatırlamıyorum.sizce tarih doğrumudur.

• arkadaşlar birşey soracam.hani istanbulda öğle saatlerinde bir kar başlamıştı millet arabalarını boğaz köprüsünde bırakıp yürüyüp gitmişlerdi.o gün ve sonraki günler neredeyse 1 ay hava hep soğuk ve aralıklı ep kar yağmıştı.benim hatırladığım sene 2000 yada 2001 olması lazım.ben onun kadar güzel bir kış hatırlamıyorum.sizce tarih doğrumudur.

2004 YILIYDI o araçlardan biri de benimdi mecidiyeköyde bırakmkştım:)

• Sistem '87 sistemine çok benziyor. Aşırı fazla kar. Merkezin sadece İstanbul'da olması nedeniyle İstanbul'da 50 cm örtü oluşurken 100 km ötedeki Çorlu'da örtünün 5 cm yi geçememesi.

• SON AÇIKLANAN DURUM BENCE ÖLE DEĞİL SOĞUK BAYA GERİ ÇEKİLMİŞŞŞŞ BENCE MİLLETİ O KADAR ÜMİTLEDİRMEYİN NORMAL BİR KAR GEÇİŞİ GÖRÜCEZZ BELKİ 1 -2 CM OLUR DAHA ÖTESSİİ OLMAZZ.HEM HİÇ MODELLERE BAKMIYO MUSUNUZ ?DEĞİŞMİŞŞ SADECE YIL BAŞI GECESİ BELKİ KAR TUTAR GERİSİNDEEE İSTANBULUN TEPESİ HARİÇ KAR TUTMAZ DEĞİL YAĞARSA ŞÜKÜR ETSİN

Einmal editiert, zuletzt von herobee1996 ()

• SON AÇIKLANAN DURUM BENCE ÖLE DEĞİL SOĞUK BAYA GERİ ÇEKİLMİŞŞŞŞ BENCE MİLLETİ O KADAR ÜMİTLEDİRMEYİN NORMAL BİR KAR GEÇİŞİ GÖRÜCEZZ BELKİ 1 -2 CM OLUR DAHA ÖTESSİİ OLMAZZ.HEM HİÇ MODELLERE BAKMIYO MUSUNUZ ?DEĞİŞMİŞŞ SADECE YIL BAŞI GECESİ BELKİ KAR TUTAR GERİSİNDEEE İSTANBULUN TEPESİ HARİÇ KAR TUTMAZ DEĞİL YAĞARSA ŞÜKÜR ETSİN

önce bi kuralları öğren büyük yazmak yasak

Dostum bu kanıya Nasıl ulaştın ? Tek bir model çıktısına göre mi değerlendirme yapıyorsun

Bunu söyleyebiliyorsan vay halimize. Forum bitti.

Yuh! Bu nasıl bir kanı? Allah aşkına biraz kaba olacak ama kafanızdakini biraz çalıştırın!

• Arkadaşlar malum forum büyümeye başladı.Büyüyen her büyük forumun en büyük sıkıntısı bol bol trollluk yapmaya çalışan üyelerdir.Yöneticiye şikayet edin olsun bitsin.

• Arkadaşlar malum forum büyümeye başladı.Büyüyen her büyük forumun en büyük sıkıntısı bol bol trollluk yapmaya çalışan üyelerdir.Yöneticiye şikayet edin olsun bitsin.

Bitmek bilmiyorlar be kardeşim, böyle birşey olamaz ya. Amaç nedir, moral bozmak mı ? Eğlenmek mi ? Biraz beyinlerini kullansalar aşacaklar aslında bu ironiyi.

• Bitmek bilmiyorlar be kardeşim, böyle birşey olamaz ya. Amaç nedir, moral bozmak mı ? Eğlenmek mi ? Biraz beyinlerini kullansalar aşacaklar aslında bu ironiyi.

Akılları sıra eğleniyorlar işte :) Takmayın kafaya bunları cevap da vermeyin trollere.Şikayet edin olsun bitsin.Kendi çaplarında eğlenmeye çalışsınlar.

[font=helvetica, arial, sans-serif][W]Neye göre veri analiz yap hadi bunu söyledin[font=helvetica, arial, sans-serif][/w][/font][/font]

Another Troll şekli. Sen kahinmisin dostum? Bana açıklarmısın durumu ve modelleri izahli bir şekilde ? Bu arada burada kimsenin kimseyi ümitlendirdiği felan yok. Herkez modellere göre konuşuyor, fakat sen neye göre konuşuyorsun artık birşey diyemiyorum kısacasi 404 not Found..