Başımız Sağ Olsun! Kahrolsun pkk

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Adamı anlamamak için direniyorsunuz.Barış istiyor işte.Kim istemiyor ki barışı?Ülkeyi temizlemek için de iç savaşa girmek lazım ama.Ülke çıkmazda yani. :S

Sen beni "fazlasıyla" iyi tanıyorsun. :D Dediğimi de anlamışsın. Ben PKK yanlısı filan değilim. Temizlemek fazla kan getirir demek istedim. Ilıkçı avukatın olmaya karar verdim tekrar. :D

• Adamı anlamamak için direniyorsunuz.Barış istiyor işte.Kim istemiyor ki barışı?Ülkeyi temizlemek için de iç savaşa girmek lazım ama.Ülke çıkmazda yani. :S

Fatih Sultan Mehmet'in çok güzel bir sözü vardır;
    "Savaş herkesle, barış ancak onurlu insanlarla yapılır" şeklinde.
    Örgüte barış teklifinde de bulunuldu, gerekli zaman da gerekli şans da verildi. Fakat onlar, Barış teklifini kabul edip savaş için hazırlanmaya devam ettiler. Şanslarını kaybettiler. Gün, onlar için Türk'ün gücünü görme günüdür

• Benim kimsenin bir şeyi olduğum filan yok.Siyasete bodoslama dalmışsınız,gözlüklerinizi takmışsınız konuşuyorsunuz.Ben size zaten bir şey anlatamam.Daha da devam etmiyorum ben.Gözlüklerinizi çıkarırsanız belki sizinle tartışabilirim.Konuyu zaten amacından saptırmışsınız.

• Sen beni "fazlasıyla" iyi tanıyorsun. :D Dediğimi de anlamışsın. Ben PKK yanlısı filan değilim. Temizlemek fazla kan getirir demek istedim. Ilıkçı avukatın olmaya karar verdim tekrar. :D

Birbirimizi anlamışız işte.Diğerleri de anlar umarım.
    Ilıkçılık konusuna gelince o işi bıraktım.Tek devam etmiyor. :D

• Hoşçakalın. İnşallah sizin gibi düşünen herkes giderde gerçek vatanseverler ve soydaşlarımızla mutlu mesut yaşarız. O zaman iç savaşta kalmaz, malum taraf gitmiş olur nede olsa :).

Kendimize Vatan sever desek bile ,üzülmek ve kendimizi teselli etmekten başka bir şey yapmadık veya yapamadık.
    Elimizden bir şey gelmeyince daha fazla üzülüyoruz.

Einmal editiert, zuletzt von FrmHf ()

• Şimdi ne düşünürseniz düşünün ister ban atın, ben alçak terör olayları hakkında düşündüklerimi söyleyeceğim:

Abdullah Öcalan'ın 1999 da idamı isteniyor. İdamına söz vermiş Milliyetçiler reddediyor. Pkk pes etme kararı alıyor, 2003 e kadar neredeyse hiç şehit vermedik. İktidar değişti Pkk tekrar harakete geçti . Maalesef dış ve iç güçlerin kısmi kontrolünde olan bu örgüte Kürt halkı büyük bir destek verdi. Kişisel çıkarlar için bir sürü şehit verdik... 2013 teki sözde çözüm sürecinde kanlar durdu. Şimdi ise erken seçimde kendini kurtarmak isteyenler iş birliği ile kısmen anlaşmalı bir savaş başlattı. Eğer Pkk Kürt leri düşünseydi. Bu kadar ******** ,***** ,*** yapmaz dış ve iç güçlere alet olmazdı.

Doğu ve Batı daki sıradan Kürtlere saldırmak ise insan dışı bir ön yargı aynı sırada provakasyondur. Dikkatli olalım . Pkk lı olmayan her Kürt ün vatanı bura...

( Ban yememek için üstü kapalı konuşmaya çalıştım gene de adminlerin keyfine kalmış önemli olan insanlara gerçekleri anlatmak )

• [w]Konunun dışına gereğinden fazla çıkıldığı, amacından saptırıldığı ve sitemizin bir meteorolojik forum sitesinden uzaklaştırıldığı görüldüğünden konu kilitlenmiş ve bu konuda tespit edilen üyelere 1 hafta süreyle %50 uyarı verilmiştir.[/w]

[w]Bu konuda göstereceğiniz anlayış için hepinize teşekkür ediyor bundan böyle bu tür olayların olmayacağını düşünüyorum. İyi Günler.[/w]

• [w]Konuyu en başından ne nereden çıkmış en ince ayrıntısına kadar inceledim ve okudum.Ne yazık ki vatan hainlerinin(çakallık peşinde koşup uyanık numarası yapanlar) bizim sitede de olduğunu gördüm.İnsanları tabirimi mazur görün salak yerine koyup barış güvercinliğine soyunan bazı vatan hainleri bu sitede başka maskeler altında örgüt propogandası yapıyor.Öyle kişileri her ne olursa olsun bu siteden uzaklaştıracağım.Benim polisim yatakta UYURKEN kahpece şehit edilecek.Benim askerim pazar yerinde hamile eşine erik almak için beklerken haince arkadan ensesine kurşun sıkılarak şehit edilecek.Benim polisime gündüz gündüz şehrin ortasında kaleşnikofla saldırılacak.Onu görüntüleyen vatan hainleri onlara tüyo verecek destek çıkacak.Sonra öldürülünce LEŞler ağlamaya başlayacak.Her türlü şey söylenecek sonra da barış olacak öyle mi?Benim polisim işine giderken bombayla şehit edilecek askerim pusuya düşen arkadaşlarını kurtarmak için giderken yine kahpece şehit edilecek.Sonra burada bir kaç tane LEŞ öldürülünce vatan haini ÜYE barış naraları atacak.Öyle mi? Temizliğe başlayacaksak önce meclisten başlanması lazım saz çalıp türkü söylemekle barış güvercini olunmuyor.Kardeşin dağda çatışıyor sen buradan ona koordinat veriyorsun.Barış güvercinine bak sen.Birileri de çıkmış buradan tekrar barış olması lazım diyor.Bu neyin korkusu sen kime hizmet ediyorsun ÇAKAL.Sen kahpece vuracaksın ben senin LEŞlerini ortaya dökmeye başladığım zaman bu sefer de tekrar barış diyeceksin.Barışı türk bozmuş doğru polisimi uykuda şehit eden de türk tü askerimi enseden vuran da türktü.Sen diyorsun ya kürt de karşılık veriyor savunma hakkı.Kim dedi sana kürt saldırıyor diye asıl tehlike bu işte bunun gibi çakallar sana diyor ki kardeşim türk saldırdı.Kürt karşılık verdi.pkk ne zamandan beri kürt? İnsanlara galeyana gelmeyin diyorsun sonra burada türk-kürt çatışmasını tetikliyorsun.Anılan kişi zaten kendini anlamıştır.Daha çok yazardım da artık icraat vakti.[/w]

• Şehit Uğur Yıldız'ı birkaç saat önce toprağa verdik.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein