Başımız Sağ Olsun! Kahrolsun pkk

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • PKK aslında piyon, DAEŞ de piyon. Beyler Kürdistan falan hikaye, amaç Büyük Ermenistan, sonrasında Büyük İsrail. 10 yıl içinde Ortadoğu'da harita değişecek.

• Kısaltma olduğu için büyük yazıyorum. Sevdiğimden değil. Barış istiyor olmamın tek nedeni milyonlarca insanın katledilmemesi. Yoksa ben de isterim o bölgede olmasın, mayınlar döşenmesin.

İşte sana bu yüzden "alâkasız" yakıştırmasını kullandım. Amacı devleti bölmek olan örgütlerin hayatında ne değişecek de barış isteyecekler?

Bu arada f-16 ve f-4'lerin yeniden havalandığı bilgisi var, doğru mu bilemem.

AF-YOK

• Bu saatten sonra barışı seçmek Türkiye için neredeyse imkansızdır. Eğer barış tercih edilirse bu avanaklık ve aptallık olur.
    Bunu çatışma yanlısı biri olduğum için söylemiyorum ki zaten çatışma yanlısı biri de değilimdir. Fakat eğer barış yolu bir kere denenmişse ve Pkk bu süreci silah depolayarak geçirmişse, ikinci bir barış harekatı adeta teroristlere "Buyrun deponuzu genişletin, 2-3 ay sonra yine gelir çatışırız" demekle bir olur. Bunu düşünemeyecek, akıl edemeyecek kadar aptal olamazsınız.
    Çözüm sürecini, bu silah depolama mevzuları nedeniyle hiç desteklemedim. En azından çözüm süreci boyunca ordunun bu depolama işine göz yummasını desteklemedim. Barış elbette güzeldir fakat bir taraf bu sukuneti suistimal ediyorsa yemişim öyle barışı.
    Bir de, zamanında "Teroristlerle aynı masaya oturulmaz" diyerek çözüm sürecini kötüleyen siyasetçiler, şimdilerde "Pkk ile barışı bozdunuz, bu şehitlerin sorumlusu sizsiniz" diye hükümeti bokluyor. Diyecek söz var mı, yok

İmzamı atarım.

• Bu saatten sonra barışı seçmek Türkiye için neredeyse imkansızdır. Eğer barış tercih edilirse bu avanaklık ve aptallık olur.
    Bunu çatışma yanlısı biri olduğum için söylemiyorum ki zaten çatışma yanlısı biri de değilimdir. Fakat eğer barış yolu bir kere denenmişse ve Pkk bu süreci silah depolayarak geçirmişse, ikinci bir barış harekatı adeta teroristlere "Buyrun deponuzu genişletin, 2-3 ay sonra yine gelir çatışırız" demekle bir olur. Bunu düşünemeyecek, akıl edemeyecek kadar aptal olamazsınız.
    Çözüm sürecini, bu silah depolama mevzuları nedeniyle hiç desteklemedim. En azından çözüm süreci boyunca ordunun bu depolama işine göz yummasını desteklemedim. Barış elbette güzeldir fakat bir taraf bu sukuneti suistimal ediyorsa yemişim öyle barışı.
    Bir de, zamanında "Teroristlerle aynı masaya oturulmaz" diyerek çözüm sürecini kötüleyen siyasetçiler, şimdilerde "Pkk ile barışı bozdunuz, bu şehitlerin sorumlusu sizsiniz" diye hükümeti bokluyor. Diyecek söz var mı, yok

Ben gideyim bari ülkeden. Ne güzel yunanistan varken ne yapayım iç savaş halindeki ülkeyi. Siz saldırın birbirinize. Bari oralarda biraz daha bilim meraklısı da vardır, onlara anlatırım hava sudan şeyleri. :D

• Ben gideyim bari ülkeden. Ne güzel yunanistan varken ne yapayım iç savaş halindeki ülkeyi. Siz saldırın birbirinize. Bari oralarda biraz daha bilim meraklısı da vardır, onlara anlatırım hava sudan şeyleri. :D

Beyin göçü olmayacağı kesin.

AF-YOK

• Çözüm sürecine ihanet eden taraf malum, Kandil. Adamlar silah depolamış, bu günlere hazırlanmış. Bu çözüm süreci sırasında hükümet eleştirildi, bazıları ise yüceltildi, yeni bir parti geliyor diye. Bugün ise takke düştü kel göründü.

@"Siberianist" hocamızın dediği gibi, meclis de temizlenecek, belki de 2 ay sonra. Bu millet ihaneti affetmez.

• Ben gideyim bari ülkeden. Ne güzel yunanistan varken ne yapayım iç savaş halindeki ülkeyi. Siz saldırın birbirinize. Bari oralarda biraz daha bilim meraklısı da vardır, onlara anlatırım hava sudan şeyleri. :D

Kimseyi zorla tutmuyoruz. Hazır dolar falan da 3'e fırlamış, işler boka sarmışken kaçın kurtulun bence de, tıpkı bazı kodamanların yaptığı gibi...

Hoşçakalın. İnşallah sizin gibi düşünen herkes giderde gerçek vatanseverler ve soydaşlarımızla mutlu mesut yaşarız. O zaman iç savaşta kalmaz, malum taraf gitmiş olur nede olsa :).

• Adam ciddi ciddi gidiyor ne güzel sözünün eridir inşâllah. Profilini güncelliyor ve yaşadığı ilçeyi değiştirdi. Yunanistan sizi bekler, ülke refaha kavuştuktan sonra kapıyı çalmazsınız umarım?

AF-YOK

• Adamı anlamamak için direniyorsunuz.Barış istiyor işte.Kim istemiyor ki barışı?Ülkeyi temizlemek için de iç savaşa girmek lazım ama.Ülke çıkmazda yani. :S

Biz anladık anlayacağımızı, sende başkalarının şakşakçısı olma. Tamam mı Arman :).