Afyonda yoğun kar(canlı kamera görüntüleri)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Video da geliyor.
    Rüzgâr 0-4 arasında değişti, yaprak kıpırdamıyordu yani :) .

Evet haberde gördüm güzel yağmış. Bize de serpintisi gelecek gibi.ama dua edin kurak günlerden önce böyle bi yagis almaniz büyük şans. Insallah gfs nin senaryoları degisir

• Evet haberde gördüm güzel yağmış. Bize de serpintisi gelecek gibi.ama dua edin kurak günlerden önce böyle bi yagis almaniz büyük şans. Insallah gfs nin senaryoları degisir

Sonbahara kadar hiç yağmasa da olur, her yer doldu taştı maşallah.

• Afyon'da 30-35 cm. arası kar var.Bu sabah foto çektim cuma yayınlayacağım inşallah. :) Rekor kırdık Afyon için bu yıl Efsane olmaya devem ediyor. :)

Hah abim iyi dedin,bu kış seni de yanıltı sanırım.karsupernatural Afyon için kar yağışı olarak şanslı demişti.Sende "karsupernatural'a cevap olarak,onlar mazide kaldı"diye eklemiştin..Ne mutlu ki memlekettesiniz bizler arada derede git geller le bu kışı yaşamaya çalıştık..Selamlar sana ,Afyon'a ve tüm site üyelerine..

• Hah abim iyi dedin,bu kış seni de yanıltı sanırım.karsupernatural Afyon için kar yağışı olarak şanslı demişti.Sende "karsupernatural'a cevap olarak,onlar mazide kaldı"diye eklemiştin..Ne mutlu ki memlekettesiniz bizler arada derede git geller le bu kışı yaşamaya çalıştık..Selamlar sana ,Afyon'a ve tüm site üyelerine..

Batıda kar bakımından 1 numarayız. :) Aleyküm selam. :)

• Sonbahara kadar hiç yağmasa da olur, her yer doldu taştı maşallah.

Şu nisan ve mayıstaki yağışın değerinni bir türlü anlatamadım.Buğdaylar daha yeni çıktı.Haziran'ın 15'ine kadar bol sağanaklar almamız lazım. :) Mart sonu gibi sistemi gibi. ;)