Ankara Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• O zmn baslayacak snra salı öğlen gibi kesilip gece tekrar mı baslar aralıksız mı yağar

açıklama yapacağım 1-2 saat bekle bazı verieleri analiz etmem lazım işler yoğun nöbetteyim geceye kadar

ANKARA HAZIRLIKLI OL

EFSANE KAR YAĞIŞLARI YOLDA

• DÜŞTÜ DE NE DÜŞTÜ AFYONUN SICAKLIĞI. :biggrin: :biggrin: YENİ GÜNCELLEMELER BANA DAHA SOĞUK VERİLER SUNAR İNŞALLAH.

Afyon da durum çok iyi. Pazartesi öğlenden itibaren sınırsız kar yağışlı diyebiliriz :) zaman zaman hafif zaman zaman etkili kar yağışlı.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• akşamda olur yarın da kesinleşir belli değil ist ben yağış için öyle konuştum ist anadolu yakası avrupa ykasına göre 2 kat daha fazla yağış alacak ankara şu anki durumda bana göre herşey hazır ama biraz sabır akşam yada yarın paylaşırım en az 30 cm deyim şimdilik

SİZLERE BİRKAÇ GÜNDÜR BAHSETTİĞİM ÖNÜMÜZDEKİ HAFTAYLA İLGİLİ BEKLENTİM AYNEN DEVAM EDİYOR,TAKİP ETTİĞİM VERİLER GERÇEKTEN HAFTAYA KAR HASTASI OLAN BİZLER DIŞINDA HEMEN HEMEN HERKESİN CİDDİ SIKINTILAR YAŞAYACAĞI,ÇOĞU YERDE HAYATIN DURMA NOKTASINA GELECEĞİ GÜNLERİN GELDİĞİNİ SÖYLÜYOR,BENİM İÇİN GELECEK OLAN SİSTEM ÇOKTAN KAFAMDA ŞEKİLLENİP NETLEŞTİ,ANCAK SİZE DAHA KESİN,DAHA AYRINTILI BİLGİLER VERMEK İÇİN BU AKŞAM ELİME ULAŞACAK OLAN BENİM İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN VERİYİ BEKLİYORUM,BU VERİ DE ELİME GEÇTİKTEN SONRA SON BİR DEĞERLENDİRME YAPIP,AKŞAM SAAT 22:00 CİVARI HAFTALIK ANKARA TAHMİNİ İLE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTANIN GENEL TAHMİNİNİ SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM…met uz. snowcem
    BUDAMI TESADÜF

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Merhaba arkadaşlar,foruma yeni üye oldum,ben met.uz.snowcem,burak06 kullanıcı ismi olan kişi benim tahminlerimi kendisi yapmış gibi gösterip burada yayınlamış,bunu daha önce de yapmış,lütfen gerekli işlem ve uyarıyı yapınız,bu arkadaşın yapmış olduğu hareket hem çok ayıp hem de yasaktır,insanları kandırmaktır yaptığı iş,sayın yetkili lütfen gerekli işlemi yapınız,saygılarımla...

• Merhaba arkadaşlar,foruma yeni üye oldum,ben met.uz.snowcem,burak06 kullanıcı ismi olan kişi benim tahminlerimi kendisi yapmış gibi gösterip burada yayınlamış,bunu daha önce de yapmış,lütfen gerekli işlem ve uyarıyı yapınız,bu arkadaşın yapmış olduğu hareket hem çok ayıp hem de yasaktır,insanları kandırmaktır yaptığı iş,sayın yetkili lütfen gerekli işlemi yapınız,saygılarımla...

HELAL DAYI (GÖRDÜNÜZMÜ

• Sevgili arkadaşlar,beni takip edenler zaten anlamıştır konuyu,ben havaturkey sitesinde Ankara tahminleri yapıyorum 1 senedir,Burak adlı kişi benim tahminlerimi ve yorumlarımı olduğu gibi alıp burada kendi tahminiymiş gibi yayınlıyor,beni takip eden dostlarımın yapmış olduğu uyarı üzerine bu olayı fark ettim ve foruma üye oldum,ayrıca forumu çok beğendim,bundan sonra burada da sizinle bilgilerimi paylaşmaya çalışacağım,şimdilik hoşçakalın,saygılarımla...met.uz.snowcem...

• KEŞKE BURAK TAHMİNİNİ KENDİN YAPSAYDIN BÖYLE YAPARAK KÖTÜ İZLENİM BIRAKTIN AMA BENİMDE SÖYELMEM GEREKLİYDİ ÇÜNKÜ TAHMİNİ YAPAN KİİŞİ KAFASINI O KADAR YORUYOR. :no: MAALESEF

• Konu kirliliği giderek artıyor lütfen böyle yorumlar yapmaya devam etmeyelim kim kimin tahminini çalmış yok hala yorum yazıyormuş bu gibi polemiklere girmeyelim moderatörler gereğini yapacaktır

• DMİ'nin yeni güncellemesi bence çok kötü. Hem perşembe yağış yok hem de sıcaklık artmış Polatlı için. Bu sistem efsane olacak dediğinizde dediğim şey yani "bu sistem de diğerleri gibi uçup gidebilir..." inşallah doğru çıkmaz. Bir de garez arkadaş sabah modelleri berbat demişti, umarım sistem elden gitmiyordur...