Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tahmin tutmak zorunda değil ama efsane falan dediniz.Kıyılar 30 CM olacaktı hani ? Şuan maltepe sahilde çatılar tutmuş başka bir şey yok.Hava durumu sitelerini fazla aşağılamışız, doğru bildiler.
    He bu arada troll falan değilim sadece çok beklenti içine girmiş kar severim :D Önümüze bakıcaz artık.

Einmal editiert, zuletzt von Oasis ()

• şişli'de hafif çisenti olarak kar yağışı başladı ve fırtına da şiddetini artıyor

Einmal editiert, zuletzt von wfc ()

• Sistem daha bitmedi semih abi yi kötülemek için boş boş konuşmayın daha bugün olan yağışlar var sistem bir bitsin o zaman konuşun eleştiri yapın seviyeli şekilde ki ben bugün güzel bir kar yağışı ile semih abi nin tahminlerine yaklaşacağımıza inanıyorum havada buz gibi yağan kar erimez sabredin biraz semih abiyide suçlamayın kaç hafta öncesinden tahmin edebiliyorsa gerçekten bu işten anlıyor demektir .

• Tahmin tutmak zorunda değil ama efsane falan dediniz.Kıyılar 30 CM olacaktı hani ? Şuan maltepe sahilde çatılar tutmuş başka bir şey yok.Hava durumu sitelerini fazla aşağılamışız, doğru bildiler.
    He bu arada troll falan değilim sadece çok beklenti içine girmiş kar severim :D Önümüze bakıcaz artık.

Bakalım Semih abi 30cm olmassa tahmin yapmayı bırakıcam diyordu bakalım bırakıcak mı bence bırakmasın forumdakilerden özür dilesin ve bir daha bu kadar iddialı konuşmasın Semih abi onun için en iyisi bu olur.Ayrıca İstanbul'da Ocak başında yoğun kar beklemek pek mantıklı değil bence zira İstanbul'a yılın en etkili kar yağışları çoğunlukla Ocak sonu Şubat başında gelir ben Şubat'ın ilk 9günü Amerikadayım ama Ocak sonunda buradayım bakalım bir şey olucak mı?Ayrıca MGM aylık tahmini güncellemiş ve normallerin 1-2C altında Ocak,normaller üzerinde Şubat-Mart demiş.Ben MGM'nin tahminlerine artık pek inanmıyorum soğuğu görünce hemen fikrini değiştirip Ocak ayı normaller altında demiş.http://www.dmi.gov.tr/tahmin/mevsimlik-tahmin.aspx?a=1#sfB

• İstanbul İstinye'de buzdan başka bir şey yok örtü bile olmamış, ama sadece 2-3 km güneyde Arnavutköy-Ulus'ta rahat 15 cm kar var ve buzlanma çok fazla, hava -1 -3 arasında değişiyor

• Arkadaşlar bir kaç gündür bu siteyi takip ediyorum yeni bir üyeyim harika bir site olmasıyla birlikte herkesin kendi fikriyle hür yazamadığını gördüm aksini düşünen her kes trol denen bir isimle etiketlenip teşhir ediliyor buda yaş ortalamasının düşük olmasından kaynaklandığını zannediyorum hepinize iyi karlı günler diliyorum

• Bakalım Semih abi 30cm olmassa tahmin yapmayı bırakıcam diyordu bakalım bırakıcak mı bence bırakmasın forumdakilerden özür dilesin ve bir daha bu kadar iddialı konuşmasın Semih abi onun için en iyisi bu olur.Ayrıca İstanbul'da Ocak başında yoğun kar beklemek pek mantıklı değil bence zira İstanbul'a yılın en etkili kar yağışları çoğunlukla Ocak sonu Şubat başında gelir ben Şubat'ın ilk 9günü Amerikadayım ama Ocak sonunda buradayım bakalım bir şey olucak mı?Ayrıca MGM aylık tahmini güncellemiş ve normallerin 1-2C altında Ocak,normaller üzerinde Şubat-Mart demiş.Ben MGM'nin tahminlerine artık pek inanmıyorum soğuğu görünce hemen fikrini değiştirip Ocak ayı normaller altında demiş.http://www.dmi.gov.tr/tahmin/mevsimlik-tahmin.aspx?a=1#sfB

Çok iddalı konuşmuş 30 cm olmazsa tahmini bırakırım demişse en azından bi açıklama yapması lazım bu kadar kişiye salak yerine koymamak lazım

• Bakalım Semih abi 30cm olmassa tahmin yapmayı bırakıcam diyordu bakalım bırakıcak mı bence bırakmasın forumdakilerden özür dilesin ve bir daha bu kadar iddialı konuşmasın Semih abi onun için en iyisi bu olur.Ayrıca İstanbul'da Ocak başında yoğun kar beklemek pek mantıklı değil bence zira İstanbul'a yılın en etkili kar yağışları çoğunlukla Ocak sonu Şubat başında gelir ben Şubat'ın ilk 9günü Amerikadayım ama Ocak sonunda buradayım bakalım bir şey olucak mı?Ayrıca MGM aylık tahmini güncellemiş ve normallerin 1-2C altında Ocak,normaller üzerinde Şubat-Mart demiş.Ben MGM'nin tahminlerine artık pek inanmıyorum soğuğu görünce hemen fikrini değiştirip Ocak ayı normaller altında demiş.http://www.dmi.gov.tr/tahmin/mevsimlik-tahmin.aspx?a=1#sfB

Kardes senin efsane semihle bi problemini var ??
    Varsa özelden yaz.