Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Rüzgar hızını artırıyor bu rüzgar deklerin üzerimize geleceğinin devamı, yani sistemin son yumruğunu atmadığının işaretidir. Bakın İstanbul'da kıyılar dahil örtü mutlaka ama mutlaka olacaktır. Bu konu tecrübe ile sabittir! kaldı ki radarı takip etmeyi bile bilmeden konuşanlar için değil bu sözlerim gerçek anlamda kar sever sahil şeridinde oturup durumuna üzülen kardeşlerim içindir. Diğerlerinin amacı belli zaten. Öğleye doğru hatta bir saat içinde kar yağışı yeniden başlayarak etkisini artırarak kısa aralıklarla devam edecektir.

Wildleo radar takip etmeyi bilmek nedir yahu ? Şimdi sen taşı bana atıyosun da burada ben illaki kar yağacak demek zorundamıyım ? Ben p.tesi aksamından bu yana uzun aralıklarla 10 ar dakikalık cılız yer yer kuvvetli ancak örtü oluşturmayacak yağışlar olur dedim istanbulda. Herkes trol de trol diye üstüme geldi. Bakıyorum camdan dışarı ben haklıyım. keşke siz haklı çıksaydınız ama öyle olmadı. Ben gördüğümü söylüyorum. Kaldı ki konuyu açan kişi bnm 3-4 senedir tanıdığım bir arkadaşımdır. Dün düşmedik buralara yani. Gelelim şimdiki iddana. Evet haklısın 1-2 saate dek alırız illaki. ama bu da uzun süreli olmaz. 10-30 dakikalık 2 saat aralıklı dekler olur.

• sabah çamlıcadan canlı bağlanılıyordu haberde 1 parmak kar var diyorlardı beklenen kar ı bırakmayacak sanırsam istanbula ama şile tarafı ve dogu marmara iyi kar almış gibi bu arada şu istanbul sayfası neden acılmıyor anlamadım

• Wildleo radar takip etmeyi bilmek nedir yahu ? Şimdi sen taşı bana atıyosun da burada ben illaki kar yağacak demek zorundamıyım ? Ben p.tesi aksamından bu yana uzun aralıklarla 10 ar dakikalık cılız yer yer kuvvetli ancak örtü oluşturmayacak yağışlar olur dedim istanbulda. Herkes trol de trol diye üstüme geldi. Bakıyorum camdan dışarı ben haklıyım. keşke siz haklı çıksaydınız ama öyle olmadı. Ben gördüğümü söylüyorum. Kaldı ki konuyu açan kişi bnm 3-4 senedir tanıdığım bir arkadaşımdır. Dün düşmedik buralara yani. Gelelim şimdiki iddana. Evet haklısın 1-2 saate dek alırız illaki. ama bu da uzun süreli olmaz. 10-30 dakikalık 2 saat aralıklı dekler olur.

Seni veya bir başkasını hedeflemiyorum benim amacım sahillerde henüz yeterince kar alamadığı için üzülen genç kardeşlerim. Şahsi algılamanızı istemiyorum.

• Wildleo radar takip etmeyi bilmek nedir yahu ? Şimdi sen taşı bana atıyosun da burada ben illaki kar yağacak demek zorundamıyım ? Ben p.tesi aksamından bu yana uzun aralıklarla 10 ar dakikalık cılız yer yer kuvvetli ancak örtü oluşturmayacak yağışlar olur dedim istanbulda. Herkes trol de trol diye üstüme geldi. Bakıyorum camdan dışarı ben haklıyım. keşke siz haklı çıksaydınız ama öyle olmadı. Ben gördüğümü söylüyorum. Kaldı ki konuyu açan kişi bnm 3-4 senedir tanıdığım bir arkadaşımdır. Dün düşmedik buralara yani. Gelelim şimdiki iddana. Evet haklısın 1-2 saate dek alırız illaki. ama bu da uzun süreli olmaz. 10-30 dakikalık 2 saat aralıklı dekler olur.

Aferin. Kendin itiraf ettin troll olduğunu. Çünkü dedin ki "ben gördüğümü söylüyorum pencereden bakıyorum" bu nasıl bir sözdür? Şimdi ile yarın aynı mı olmak zorunda? Belli ki radarı okuyamıyorsun. Eğer böyle tartışmaya devam edeceksen yukarıda sağ üst köşede kırmızı kapatma tuşu var. Kapat ve forumdan çık.

• Aferin. Kendin itiraf ettin troll olduğunu. Çünkü dedin ki "ben gördüğümü söylüyorum pencereden bakıyorum" bu nasıl bir sözdür? Şimdi ile yarın aynı mı olmak zorunda? Belli ki radarı okuyamıyorsun. Eğer böyle tartışmaya devam edeceksen yukarıda sağ üst köşede kırmızı kapatma tuşu var. Kapat ve forumdan çık.

Dostum üslübun hoşuma gitmedi. Şimdi sen olayı idrak edemedin. Normalde bu kapasitede birine cvp yazmak bile boş iştir ama ben nezaketen yazayım. Ben dedim ki modeller açık radar belli 4-5 senedir takip ederim az çok bilgim var. Bana göre yoğun kar yok dedim 2 gündür. Ve dediğim gerçek oldu kafamı camdan çıkartınca yağmadığını ya da cılız bir örtü olup kaybolduğunu gördüm dedim. Yani havaya bakarak tahmin yapıyorum demedim. Beni anlayabiliyor musun ? Dilimizi konuşabiliyor musun ? Translate ile falan çevirmiyosun dimi Türk sün yani ?

• Dostum üslübun hoşuma gitmedi. Şimdi sen olayı idrak edemedin. Normalde bu kapasitede birine cvp yazmak bile boş iştir ama ben nezaketen yazayım. Ben dedim ki modeller açık radar belli 4-5 senedir takip ederim az çok bilgim var. Bana göre yoğun kar yok dedim 2 gündür. Ve dediğim gerçek oldu kafamı camdan çıkartınca yağmadığını ya da cılız bir örtü olup kaybolduğunu gördüm dedim. Yani havaya bakarak tahmin yapıyorum demedim. Beni anlayabiliyor musun ? Dilimizi konuşabiliyor musun ? Translate ile falan çevirmiyosun dimi Türk sün yani ?

Bari üstadları dinleseydin. Bizi rahatsız etmeye hakkın yok. Artık banlansın bu üyeler. Dayanamıyorum yeter!!

• Bari üstadları dinleseydin. Bizi rahatsız etmeye hakkın yok. Artık banlansın bu üyeler. Dayanamıyorum yeter!!

Neye dayanamıyosun ? Ergenleri almamak lazım bu siteye haraketlere gel ya . Dayanamıyormuş. Üstad dediğin kim ? Semihi diyosan o onun takma adıdır. Hergün de sohbet ettiğim bir arkadaşımdır. Boş insan olma.

• kar yağışı varmı bugün anadolu yakasında dek ler ne durumda
    çekmeköyde galiba yavaş yavaş hava açıyor gökyüzünü görüyorum çok küçük bir bölümden

• Herkese duyuruyorum: beykoz1905 adlı üyeyi dinlemeyin. Tek amacı forumun kalitesini düşürmek. Herhalde havaturka'dan geliyor ve Semih bey'in gitmesiyle üyesi azalan ıssızlaşan Havaturka'yı kurtarmaya çalışıyor. NOT: Bu mesaj Havaturka'ya saldırı amaçlı yazılmamıştır. Yani insan sevmese bile içinde bulunduğu foruma bu kadar kötülük etmez.

Adminler okur okumaz seni zaten banlayacaktır. Beni tanımazsın etmezsin. Semihin arkadaşıyım. Ama sen bana iftira attın. Söz konusu rakip sitenin ajanı casusu gibi... İsim verdin reklam yaptın banlanması gereken sensin.